Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás-elrontot...

Szeparációs szorongás-elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!kislányom 8 és fél hónapos és még egyáltalán nem látom rajta a szeparációs szorongás jeleit. Ha meglát mindig örül nekem és mosolyog, de nem sir mikor kimegyek és bárkivel nagyon szívesen és szépen elvan. Én rontottam el valamit? Azt olvastam h minél nagyobb a kötődés és a bizalom annál hamarabb jön és majd múlik el a szep.szorongás. ezek szerint ő nem kötődik hozzám?

2020. júl. 18. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Az én fiam 10 hónapos és sehol semmi. Max az apja után ordít mikor elmegy otthonról, de házon belül utána se.

2020. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnek sem volt, pedig sosem hagytam őket sírni, itthon vagyok, mióta az első született ( kis korkülönbségekkel szültem, még kicsi a legkisebb). Ez semmit nem jelent. 😊
2020. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 12 hónapos múlt, én se látom rajta szepaszori jeleit. Talán néha rátör, de az se tart sokáig. Szerintem ebben részben az is szerepet játszik, hogy válaszkész módon nevelem az első perctől fogva. Meg az is, hogy 0-24-ben együtt vagyunk, sose hagytam még másra.
2020. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Én se sokszor bíztam még másra de volt 1-2 alkalom. Sztem az is szerepet játszik, hogy nem rakom járókába, kiságyba. Mindenhova szabadon tud jönni utánam.
2020. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Örülj neki! Az enyém 8 hónapos és 2 hete kezdte el. Egyre durvább,már az apjával sincs mindig el. Egy pillanatra kimegyek és sírva mászik utánam. Társaságba eddig bárki kezében jól elvolt már csak az enyémben. Nagyon anyás lett. Először tetszett,össze vissza puszilgattam,hogy így hiányol. Mostanra viszont már fárasztó. Tegnap míg én tusoltam apa játszott vele,vagyis próbált mert végig sírt,ahogy átvettem abba hagyta. Eddig ilyen se volt. Anyukámmal sincs el ha én nem vagyok a szobába. Nem rontasz te el semmit,nem egyformák a babák. Aztán lehet holnap rákezdi és úgy jársz mint én...😀
2020. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a fiam mikor kitört rajta. A húgomé 2 éves.
2020. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13 hónapos volt mikor kezdte. 3 hónapja tart, nem egyszerű.
2020. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem baj, akkor is egészséges a lelkifejlődése ha van, és akkor is ha nincs.


Nálunk brutális volt 8-10 hónapos koráig.

2020. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az akkor kezdődik kb.amikor már el tud tőled távolodni pl.maszik, feláll a bútornál stb. Én ugyanigy voltam a lanyommal, nem nagyon erdekelte ha pl.mamához vittem és elmentem boltba..most 1 éves és állandóan a sggemben van😂 imádom
2020. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Az én babám már totyog és így sincs semmi 🤷
2020. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!