Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a babám, mit tegyek?

Hasfájós a babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 2 hetes babám hasfájós, szegényke néha szenved kakilás előtt, nehezen jön ki neki, de ha megindúl neki akkor mint akit ketté vágtak nyugodt. Már adom neki az espumisan cseppet meg a biogaint.

Csak az bosszant hogy sokáig szenved nagy dolog előtt és nem tudom meg gyorsítani neki a folyamatot. A kis lábát szoktam olyankor tornáztatni hogy jobban segítsem.

Az is probléma lehet hogy nehezen büfizik vagy van amikor egyáltalán nem tud hiába vetem be a külömbözö pózokat közben.

Milyen praktika lenne jó? Kinek mi vállt be?



2020. szept. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi nem vált be. Semmilyen csepp, semmilyen torna, melegítőpárna. Csak az idő segített, 3 hónapos korára elmúlt. Kitartás.
2020. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
A probléma forrása az, hogy te összeeszel minden sz.rt. Ezen kéne először változtatni. Most hogy megszületett vége a féktelen zabálásnak.
2020. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Pocak masszázs és torna. Valamint nekem úgy tud kakilni, ha fel van téve a lábam behajlítva a lábtartóra és szembe magammal leültetem úgy,hogy fel van húzva a lába,közben simizem a pociját és énekelek neki.Amúgy nem sok mindent tudsz tenni, csak babusgatod, simogatod,mellette vagy. Állítólag kinövik. Kitartást! Ja, a rugalmas hordozókendőben is nagyot tud kakilni
2020. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon hasfájós volt a fiam. 4 hónapos volt mikor elkezdett javulni és egy hónap kellett még hogy teljesen megszűnjön. Nekünk semmilyen csepp nem hatott. A hordozó kendő segített sokat. Nem szokott hozzá,nem lett ölbe baba. A másik a szélcső. Attól sem kell félni,nem ördögtől való. Tud egyedül kakilni,nem szokott ahhoz sem hozzá. Akkor abban az időszakban erre volt szükség. Nem baj ha használod amikor látod hogy nem tud pukizni vagy kakilni. Tudom milyen nehéz egy hasfájós csecsemővel. Nekünk 2 hét után kezdődött csak a java. Ha tudsz kérj segítséget,mert egyedül nagyon kemény időszak ez,ha olyan lesz mint az én fiam. Kitartást kívánok,idővel jobb lesz. Ezt túl kell élni.
2020. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írod, hogy anyatejes vagy tápszeres. Ha tápszeres akkor egy tápszerváltás talán segít. Ha anyatejes, próbálj jobban odafigyelni mit eszel. Én pl bármit ehettem tejtermékek kivételével, mert ha azt ettem nehezen kakilt.

Segíthet a torna, masszázs és a szélcső. Ami nekem a legnagyobb segítség volt az a hordozás és az idő

2020. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent kipròbàltunk, èn is diètàztam, masszàzs, cseppek, melegìtès. De csak az idő segìtett, 3 hònapos koràra teljesen elmùlt. Ő az esti òràkban lazàn 6 òràt vègigordìtott.
2020. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Nem zabálok össze minden sz.rt, sőt még jobban odafigyelek az étrendemre mint a terhesség során. Ezzel a stílussal meg felesleges a hozzászólásod!


A többieknek köszönöm szépen a válaszokat!

2020. szept. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!