Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet mikortol lehet...

A tejpépet mikortol lehet adni és hányszor egy nap (van ami nem tejalapu? )? Milyen rizst lehet adni a babáknak, és hogy kell rizspépet csinálni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A sinlac tej, és szójafehérje mentes, ill. a Milupa készíti babatejjel. Én napi 1x adok neki, kicsi zöldséggel keverve, mert csak így eszi meg a főzeléket. Rizsből én a Holle bio rizspépet használom, nagyon egyszerű, csak vizet kell keverni hozzé és kész a rizspép. Ezt a gyümölcsökhöz keverve adom, hogy kicsit tartalmasabb legyen pl. 10 óraira. Rizspépet egyébként Te is készíthetsz, simán megfőzöd a rizst és leturmixolod. Csak az macera. Én tejpépet 5 hónapos korában adtam először, de csak 1-2 kanállal mert nyaralni voltunk és volt a szállodában a babáknak külön bababüfé. Egyébként attól függ mikor kezdted a hozzátáplálást. 6 hónapos kortól biztosan adható.
2008. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
főzd meg simán lemosás utána rizst sima vizbe és turmixold össze én is ezt csinálom max kicsi anyatejet vagy tápszert teszek hozzá vagy gyümit
2008. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!