Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszi porszi vagy Nosiboo?

Orrszi porszi vagy Nosiboo?

Figyelt kérdés
Van valaki aki használta mind a kettőt? Melyiknek jobb a teljesítménye? Nagyon gondolkozok a Nosiboon de nem tudom meg e éri az árát. Nekünk jelenleg orrszi porszi van de visít tőle a kislányom amint meglátja menekül ő már nem baba 18hónapos azért ebbe a kategóriába írtam ki mivel kistesó is úton van így neki is ki lenne használva a Nosiboo ha vennénk..van sima elemes orrszivónk is de az nem ér semmit a porszihoz képest.. Illetve milyen hangos a Nosiboo?

2020. szept. 9. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én csak akkor vennék ilyen drága cuccot, mint a Nosiboo, ha sokat utaznánk. De mivel egy évben csak kb 2x utazunk el 7-10 napra, a többit itthon töltjük, tehát van kéznél porszívó. Bár hangos, de szerintem akkor is az orrszi porszi a legjobb.
2020. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nosiboonk van. Minden fillért megért. Annyira jo cucc, hogy azóta már a nővérem is beszerzett egy sajatot és a barátnőm mindig elkéri, ha beteg a gyereke. En csak ajánlani tudom. Nem kell előcibalni a porszivot, kényelmesen bárhova oda lehet vinni. Nem halk egyébként, de halkabb, mint a legtöbb porszívó. Plusz így hogy aranyos, a nagyobb gyerekek elfogadják. Pl barátnőm kislánya 2 éves már egyedül használta 1,5 évesen is. Odamegy, mikor úgy érzi és maciszívónak hívja 😀 a porszivot utalja.

Nekem is a kolléganőm ajánlotta náluk is nagyon bevált két gyereknél. Ott is a nagyobbak már egyedül használták. Nézd, drága, de szerintem megéri.

2020. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
2-es vagyok hatékonyságra ugyanazt hozza, mint a porszivo amúgy.
2020. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Magunkból kiindulva az orrszi-porszi. 2,5 éves a lányom és még egyetlen egyszer sem használtuk, ki sincs bontva. 😅 Hogy ha ebben a helyzetben lenne egy Nosiboonk akkor kétségtelenül a leghaszontalanabb drága babaholmink lenne, de erre ami van költöttünk vagy 2 ezer forintot.

Egyébként imádom az ilyen hightec babacuccokat, szerintem a 2. gyereknek beruházunk majd rá ha olyan lesz a helyzet.

2020. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
4 igen nekünk is így van kihasználva, hogy több csalad is használja 😀 hal isten. Inkább alljon parlagon, mint használni kelljen 😉
2020. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan típus a gyereked, mint a miénk akkor tök mindegy mivel szívod az orrát üvölteni fog.Rokonoknál használtuk egyszer, hiába ,,cuki" nem volt jobb tőle az orrszívás.Mondjuk szerencsére talán 2-3 alkalommal volt szükség orrszívásra 3 év alatt, most meg már kifújja az orrát úgyhogy kár lett volna pénzt kiadni érte.
2020. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nosiboonk van 3 éve. A világ legjobb találmánya. 2 kisgyerekem van, mikor indul a náthás szezon, nagy segitség. Nem kell a nagy porszivót kerülgetni, a gyerek se kap szivrohamot. Szivőerőben simán tudja azt amit a porszivó, én is kipróbáltam. Éjszaka is gyorsan bevethető. A nagyobbik már magának szivja vele.

Van hozzá pótalkatrész, csövet, szipkát, szűrőt érdemes egy idő után cserélni.

Húzós az ára, de nekem minden fillért megér, két gyerek mellett, ha beindul a takonykór.

2020. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!