Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól számít horpadtnak a...

Mikortól számít horpadtnak a kutacs?

Figyelt kérdés

Elég nagy haja van a babámnak és mindig jó evő volt, úgyhogy korábban sosem nézegettem, vagy láttam, hogy milyen a kutacsa

Mostanában már elég sok bébi ételt megeszik, és nem szoptatom annyit, mint korábban, vizet kap inni. De mindig attól félek, hogy nem iszik eleget, mert sokat mellé köp. Ezért elkezdtem tapogatni a kutacsát és mindig be van valamennyire esve. Az még normális? Nem kéne teljesen egyszintben lennie? 9 hónapos amúgy


2020. szept. 13. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyém 3hónapos lesz és neki is van, h.be van esve. Szerintem észre vennéd, ha szomjas lenne pl.az ajkai kicsit ki lennének száradva.
2020. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Észre fogod venni. Alapesetben is kicsit beesik. Főleg ha függőlegesen van a baba. Úgy jobban hat a gravitáció.

Nézd azt is, hogy van-e elég pisis pelus. Amíg van meg nyála is, addig nincs baj

2020. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!