Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud a 7-8 hónapos babátok?

Miket tud a 7-8 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Nem mozgásra gondolok.

Hanem pl hallgat e a nevére, meg hogy egyáltalán honnan lehet ezt tudni? Ha hozzászolók odanéz, de lehet csak a hangom miatt.

Vagy pl ilyeneket, hogy hol a kutyus? Hol a zümi? Stb mikor kell tudni?

Pápàt nem tud inteni, tapsolni tud. Nagyon huncut és élénk gyerek a játékok nem érdeklik, de az elektromos serpenyőm használati utasításával már 3 napja játszik. Pet palack is nagy kedvenc. Nem is ertem... tele vagyunk tok jó színes játékokkal, de az nem kell neki. A kávémból kilopott kiskanál bezzeg állati érdekes.

Nektek is ilyen a kisbabátok? Miket csinál(t) hasonló korban?


2020. szept. 15. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom most múlt 1 éves, de ő is ilyen volt. Minden érdekelte, ami nem az ő játéka, a csipeszekkel, palackokkal, cipőkkel, papucsokkal órákig elvolt. Érdekes, hogy hallgat a nevére, pedig ritkán mondtuk neki, mindig becézgettük valahogy. Ha jól emlékszem 9-10 hónapos lehetett, amikor figyelt a nevére. Pápát kb egy hónapja mondja, mutatja. Hol van ez meg azt nem igazán mondogattam még neki, inkább ő mutat rá dolgokra és mondja, hogy vau-vau, vagy ottó (ami az autó :D )
2020. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a fiam,kb egesznap integet,kivéve,ha mondom neki,hogy pápá. Akkor abbahagyja 😅 a játékait imádja,mindennel játszik,ha mosolygok neki,visszamosolyog,ha szólok neki,vagy figyel ram,vagy nem. Amilyen kedve van :D Van olyan is,hogy szolok neki,elfordul es kacag :D
2020. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja volt 7 hónapos.

Nevére figyelt ha szóltam neki, vagy említettem a nevét, odanézett.

Pápá meg taps ráér még pár hónapot. Kislányom is csak a napokban kezdte ezeket.

Telejesen normálos, hogy most a környezete jobban érdekli, hoszen meg kell ismernie a világot, ami körülveszi. Ne aggódj, a babád rendesen fejlődik szép lassan. Nem szabad siettetni és elvárni semmit.

2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!