Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Léteznek ilyen bababiztonsági...

Léteznek ilyen bababiztonsági termékek?

Figyelt kérdés
Van egy magas keskeny sarokpolcom, azt szeretném a szekrényhez rögzíteni valamivel, amihez nem kell kifúrni. Valami a satu elvén működő dolgot tudok erre elképzelni. A szekrényeim pedig gombosak, és nem fogantyúsak, és nem találtam hozzá szekrényzárat. Lehet valahol ilyesmiket kapni?
2010. aug. 6. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A polcot nem tudom, de a szekrényhez lehet kapni olyan zárat, aminek mindkét végét 1-1 ajtóhoz (szekrény falához) kell rögzíteni,nem kell hozzá fogantyú. Én vettem többet is, de nekem sajnos nem vált be :(
2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rögzíteni= jó erős öntapadó korongok vannak rajta
2010. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a konyhabútor alsó részén a gombokat összegumiztuk( postás gumival)
2010. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a létező összes szekrényünket összeakasztottuk játéklánccal. A fogantyúsra és a gombosra is jó.

Az interspárban (is) lehet kapni a bébijátékok között. Nuby márkájú, 800ft körül van. Van benne egy hajó/repülő/autó körvonala és van hozzá jó sok színes lánc.

Plusz a Brendonban is vannak ilyen összeakasztható színes láncok, csak az drágább ugyebár.

Egy lánc kb. 8 cm hosszú, mi minden szekrényhez 2 láncot használunk.

2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek jók gombos szekrényhez. Én viszont csináltam szekrényzárakat, lehet venni méteráru boltban ilyen ksi kütyüt és hozzá madzagot, ami pl a melegítőnacik derekán van. Be kell fűzni a zsinór két oldalát, majd a közepét benyomva összehúzni. Remélem érthető hogy miről van szó. A két szekrény összefogására pillanatszorítót ajánlanék, nem valami esztétikus, de jó megoldás ideiglenesen.

2010. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmire gondoltam ami a zsinórt összefogja.

2010. aug. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a belinkelt szekrényzár jónak tűnik. A pillanatszorító tényleg nem túl szép, azt hittem, gyártanak ilyet esztétikusabb kivitelben, direkt bababiztonság céljára. De ilyesmire gondoltam.
2010. aug. 7. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami ezeket a gyári szekrény, hűtő és sütőzárakat illeti...

mindegyik öntapadós... az én fiam egy az egyben leszedte őket úgy, hogy a ragasztó ott maradt, a biztonsági zár meg a kezében...

2010. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!