Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aldis pelus milyen?

Aldis pelus milyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk a Lidl-höz viszonyítva. Vagy csak önmagában. Mik a tapasztalatok? Nekünk a Lidl bejött, csak a Lidl annyira rossz diétás kajákban, hogy muszáj az Aldiba járnom, ha olyat szeretnék, amit megehetek.
2020. szept. 17. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En 6 eve vettem ott pelust,akkor szuper volt. A lidls nekem katasztrofa volt,kifolyt minden. Szerintem probald meg,nem hiszem h romlott a minoseg.
2020. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi. Alig vártam, hogy elfogyjon.
2020. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen szempontból nem vált be? Ez fontos lehet, mert pl nekünk a legdrágább libero touch volt eddig a leggagyibb 😕 (valahogy nem passzol egyik libero sem és mindig kifo.ik belőle a fiam)
2020. szept. 17. 13:01
 4/7 anonim válasza:

Nekünk a Pampers olyan, mint nektek a Libero, kérdező.

A Lidl-be nem járunk, az aldis pelus szerintem JÓ. Mindkét fiamnál használtuk/juk.

És a popsitörlő is jó minőségű. Mi nem az olcsóbbikat vesszük, hanem a MyLove sensitive-et.

2020. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vastag, rugalmatlan, átázott.

De az én fiamnak is csak a pampers sleep and play vált be éjjelre, minden másból kifolyt a pisi.

2020. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is alapvetően Lidl pelust használunk, egyszer vettünk az Aldiban is... nem volt rossz amúgy, csak nekem a comb részénèl és a derekánál picit keménynek tűnt, lehet hogy az annyira nem kényelmes a babának, de mondjuk nem “panaszkodott”. Érdemes lehet kipróbálni, én úgy látom ez a “melyik pelenka jön be” leginkább a baba alkatától függ.
2020. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor végül is nem egyértelműen teljesen reménytelen 🙂🙂
2020. szept. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!