Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az aldis mylove pelenkának...

Az aldis mylove pelenkának rugalmas a tépőzára vagy csak ragasztócsík van rajta? Tehát olyan mondjuk mint a liberonak? Lidl toujours pelus nagyon vastag?

Figyelt kérdés

5ös méretben mennyi van és mennyibe kerül?

köszi



2015. jún. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2399 ft s 46 db van azt hiszem.4es méretnek rugalmas a a tépőzára de hátul nincs "gumizva" 5öst még nem próbáltam.Én szeretem ezt használjuk.Lidlist nem próbáltam még.
2015. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Szerintem ilyet fogok venni, az nem baj ha hátul nincs gumizva, igazából hátul mindig tök száraz a pelus a fenekén, a pelus elejébe pisil általában a fiam.

A lényeg hogy rugalmas legyen a ragasztószalagja, mert a másik fajtát nem tudom rendesen ráadni.

2015. jún. 8. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vált be megpróbálhatod a dmes 4os pelust ha jó kilóban/9-20 kg/.Az elöl kicsit vastagabb de mozgásban nem zavar.
2015. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Vettünk aldisat, nem rossz, renget pisit bír.

Most kipróbálom majd a müllerest még és döntök melyik csúszik le kevésbé body nélkül, rövid gatyával.

A fiam 11 kg és pocakos, neki kell az 5ös, vagy ami 12 kgtól van.

2015. jún. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!