Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ottalvás babával?

Ottalvás babával?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hetes kisfiam, Svájcban élünk, nekem az egész családom itt él, így egyszerű, viszont a párom szülei Magyarországon vannak. Már voltak megnézni a picit, mondták, hogy menjünk karácsonyra pár éjszakára, a többi unokájuk miatt van elvileg náluk ilyen "utazó" babaágy". Nem lesz hozzá még kicsi a babo? Jó tudom, még mi se ismerjük annyira, nem tudom nyugodt baba marad e decemberig, csak nem tudom más vitte e ilyen piciként vendégségbe a babájukat.

24/N

Jah és lehet rossz kategóriában írtam, bocsi


2020. szept. 17. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy a korona-helyzet alakul, szerintem szóba sem jöhet, hogy MO-ra látogassatok, nemhogy a babával, nélküle sem.
2020. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, de szerintem decemberre már vége is lesz a karanténnak, ami lassan be is köszönt. Persze csak saját meglátás
2020. szept. 17. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudtok jönni, nyugodtan aludhat az utazóágyban. Esetleg szerezzetek hozzá egy kókuszmatracot:) meg nem tudom parások vagytok e, esetleg méretre lehet szabni egy osb lapot, s arra rakni egy légzésfigyelőt, úgy a matracot:)
2020. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg egyáltalán nem valószínü, inkább szigorítanak a korlátozásokon.

A karácsony meg tipikusan az a helyzet, ahol az összes rorkon összejön, a gyereknek meg a lehetö legnagypbb esélye van elkapni vagy a koronát, vagy mást is.

De akkora babával nem mennék sehová nagyobb útra, a vírustól függetlenül sem.

2020. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

A mai hírek szerint december-januárra várják a tetőzést..

Szóval ne táplálj vérmes reményeket az utazással kapcsolatosan...

2020. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Decemberre 3 hónapos lesz. Én az enyémekkel ennyi idősen már voltam hétvégére a nagyszülőknél. Inkább az a kérdés, hogy a hosszú utat hogy viselné. Bár a többiekkel egyetértek, idén karácsonykor szerintem is valószínűtlen, hogy Svájcból el tudtok jönni.
2020. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derjaderja ***** válasza:
51%
Hát amúgy könnyebben viselné sz utat, mint pár hónappal idősebben.
2020. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Koronát félretéve szerintem semmi gond..

Max az út lehet neccesebb... gyakrabban meg kell állni.



Mi rendszeresen aludtunk nem otthon kicsi babával..

Kettővel is később.

1,5 év van a gyerekek közt.

Roonok szintén sok 100 km-re

2020. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néhányan miért gondolják,hogy muszáj kioktatni másokat itt korona ügyben? Nem az volt a kérdés...

Mi voltunk nagyszülőknél ennyi idős babával, ő szeretett mellettünk aludni, így általában a mi ágyunkban volt. Utazó ágyhoz nem kicsi már, csak lehet idegen helyen nem érzi magát biztonságban.

2020. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!