Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol aludjon a baba, illetve...

Hol aludjon a baba, illetve kinek kéne engedni? Nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés

Általában anyukám vigyáz a kilenc hós lányunkra, férjem szülei most kérték, hogy ők legyenek vele. Hajnalban érünk haza az utazás miatt.

Nagyon erősködnek, hogy aludjon ott a gyerek.

Én ezt nem szeretném, korainak találom még. Az érveim kb:

-kicsinek tartom ehhez, sose aludt még máshol.

-ébred éjjel, többször, és kér enni.

-férjemmel azért kb behatároltuk, mikor alhat máshol, és nem igazán erre gondoltunk.

-talán ez bunkó lesz, de nem szeretném, ha más döntené el helyettem. Anyukám is vigyáz rá néha, és ő itt alszik vele. Nem is mi kértük, hogy ők legyenek vele, akkor miért akarták, ha nem kényelmes? Nem erőltettük a dolgot. Máris ténynek veszik, pedig mi rá sem bólintottunk. Ez nem tetszik.

Mi a véleményetek?



2018. jún. 25. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
9 hónaposnak a szüleivel (egy házban) kellene mindig.
2018. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan azokért, amiket leírták, neked van igazad. A férjed mondja el az anyukájának kedvesen, de határozottan
2018. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hiszen vinnénk is magunkkal, ha lehetne, mindig.

Ha nem alszunk itthon, az a suli miatt van, mikor Pestre kell utaznom. Ez lenne az első, hogy randi miatt megyünk, és ő marad anyósékkal.

2018. jún. 25. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az anyja, te döntod el. Ha egy pici rossz érzésed is van ezzel kapcsolatban, akkor ne aludjon ott.
2018. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy nektek jó, ezt nektek kell eldönteni.


Kisfiam pár hete 8 honaposan aludt először nélkülünk. Nekünk úgy volt komfortos, hogy ő megy anyukámhoz. Nekem az lett volna kellemetlen, hogy ő itt alszik a lakásunkban, amikor nem vagyunk itthon. Nem teljesen felhőtlen a kapcsolatunk, viszont nagymamanak szuper.

2018. jún. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A fiam ennyi idősen aludt már anyukáméknál, de nekem van a világon a legjobb és legmegbízhatóbb anyukám (tudom, másé is az). Minden kérésemet centiről centire követte, éjjel megetette, vissza altatta, nem vette maguk közé, kiságyban altatta...

Ha neked ez korai szólj! A te gyereked, a ti gyereketek, az lesz amit ti akartok. Ennyi.

2018. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
9 hónaposan lassan ki kell tenni néhány megpróbáltatásnak. Lehet nem fog jól elsülni, de valamikor el kell kezdeni
2018. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy mint egy 9 hónapos gyerek anyja, te vagy a kompetens személy, és nem kell érvelned pro vagy kontra kifelé. Az van, amit te jónak látsz.
2018. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Amit Ti ketten a férjeddel megbeszéltek, az van. Senki másnak döntési joga nincsen. Ha Te ùgy érzed, h korai máshol aludnia, akkor ez tökéletesen elég indok. Nem kell pontokba szedve magyarázkodnod senkinek, Te vagy az édesanyja. Volt már egyáltalán anyòsodékkal több òrát náluk, nélkületek? Volt már ott napközbeni alvás, amibôl felébredve anyòst látta meg elôször, és nyugodt maradt? Más, és ne vedd támadásnak csak feltûnt: amikor Te iskolába mész, akkor férjed hogyhogy nem alszik otthon?
2018. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!