Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bélelt, vastagabb 56-os...

Bélelt, vastagabb 56-os rugdalózót mikor adnál a babádra? Bentre szerintem meleg, kint pedig talán már hüvös lesz (novemberre várjuk). Bundazsákkal meg megint csak meleg.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Bentre bodyt plüss rugival adtam rá, kintre pedig kezes lábas pamut rugi, rá plüss rugi, zoknicipő, kardigán overál pléd sapka kesztyű! Nem fázott:)
2010. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de nem ezt kérdeztem! Van egy szép, bélelt, pamut 56-os rugink: konkrétan ezt mikor adhatom a gyerekre?
2010. aug. 7. 05:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni milyen lehet:) vékony, csak pamut bélése van, vagy mint az overál susogós pufi a bélése?!

Nekünk volt egy bélelt rugink, ujjatlan volt, és mint a bélelt hálózsák annyira volt vastag. Jó lesz az novemberre, de még demcemberre is ha vatelinnel bélelt. Csak 62-est kéne inkább, mert valami kell még alá, egy sima rugi vastag zokni vagy tutyi zoknicipő, rá egy kardigán ha ujjatlan vagy rövidújjú! Jó lesz ha nincs a nagy hideg, vagy ha kocsival mentek, leterítesz egy plédet a babakocsib, rá a babát és ráhajtod a plédet, akkor már jó melegben lesz.

Minuszban úgysem viszed ki, de míg 10-15 fok van napközben vastag pléddel jó lesz az!

Bentre meleg lenne nappalra, de egy pamut rugi fölé télen hálózsák

helyett is jó!

2010. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire béleltre gondolsz.

Mondjuk nálunk itthon nagyon meleg van, bőven elég volt a legvékonyabb rugi. Kintre néha úgy öltöztettem, ha nagyon hideg volt, hogy body, vastag rugi, overáll, ha meg még hidegebb volt, akkor body, vékony rugi, vastag rugi, overáll.

De ez az 56-os elég picike, az én babám 2 hétig hordta ezt a méretet.

Simán előfordulhat, hogy novemberben/decemberben lesz annyira hideg, hogy rá tudod adni, ha más nem, abban hozd haza a kórházból + overáll.

2010. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!