Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a 10 hónapos...

Normális hogy a 10 hónapos fiamnak rés van a két felső metszőfoga között?

Figyelt kérdés

Elég nagy a szünet közte,egy fél fog is beférne oda. Tök cuki vele,meg ez legyen a legnagyobb baja,de azért na...

Ez összébb fog torlódni,ahogy nő a többi?

Eddig 5 foga van. Alul 2,ott nincs rés. Felül 3.



2020. szept. 23. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Gyakran elöfordul, neked lehet, ogy "cuki", de neki garantáltan nem az, ha most nem probléma neki, pár év múlva az lesz!

MEnj el vele fogorvoshoz, és csináltass neki fogszabályzót, most még egyszerüen helyre lehet hozni.

2020. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Tejfogak, nem? A mi fogorvosunk azt mondta az öcsémre, hogy milyen "szép szellősen" állnak a fogai. Mert ugye a tejfogak kisebbek, így szellősen kell állniuk, hogy hely legyen majd a maradandóaknak.


De egy 10 hónaposnál még nő, mozog, változik az állkapocs, kinő a többi fog, kicsit tologatják egymást... Szerintem nincs jelentősége.

2020. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
(Szerintem az első válaszoló nem olvasott figyelmesen, nem 10 éves, hanem 10 hónapos babáról van szó.)
2020. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10 hónaposra fogszabályzót? 5 foga van. Élmény lenne a szoptatás😂. Remélem kapok ennél hasznosabb választ is. Köszönöm
2020. szept. 23. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, a 3-asnak van igaza, elnéztem a korát - 10 évesre gondoltam!
2020. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
A lányomnak is olyan volt, most már nem olyan, 3 éves, szépen összerendeződnek, ahogyan jön ki a többi fog.
2020. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Úgy kell legyen


Ha most szoros akkor garantált, hogy a csontfogaknak nem lesz elég helye és fogszabályzó kell majd..


Annyira cukik ilyenkor



[link]

2020. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,pont ilyen,mint amit küldtél képen.

Köszönöm a válaszokat!

2020. szept. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!