Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan vásároltad babádnak a...

Honnan vásároltad babádnak a szükséges felszereléseket? Pl. Ruha, bútor, babakocsi, játékok stb.

Figyelt kérdés

Tényleg hasznos használtan venni pár dolgot?

Megéri online rendelni?

Vagy a bababoltokban biztonságosabb vásárolni? Pl. garancia miatt.


2020. szept. 26. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Ruhák Tesco és H&M nagyrészt.

Babakocsit én mondjuk használtam vettem.

Legtöbb babaholmit vagy a Brendonban vettem meg, vagy egy másik nagyobb bababoltban. Úgy emlékszem Zsebibaba a neve de ez mindegy is hacsak nem vagy nyíregyházi.

2020. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

ruha-Tesco

bútor-kaptuk, Babaszafari, Brendon

babakocsi-Brendon, de néztem használtan is

játékok-nem vettünk, mert kaptunk egy zenélő forgót (azt felszereltük) és kaptunk a családtól

2020. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Csak online rendeltem boltba be sem tettem a lábamat, amire garancia volt arról kaptam papírt vagy e-mailben a PDF fáljt.

Ruhákat: H&M, Zara, Next, Mamas & Papas, Farfetch

Dekort: H&M, Mamas & Papas

Babakocsit: Mamas & Papas

Ágyat, babakádat: Brendon

Komód: IKEA

Ágynemű, takarók, babatextíliák: Babaagynemubolt.hu

Mellszívó, cumisüveg: Babaszafari

Tápszer, babakence, popsikrém, pelenka: Dm, Rossmann

2020. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
1-es vagyok, egyébként 2 ovisom van szóval nem volt még semmilyen járvány, mikor nekem aktuális volt a babakelengye.
2020. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Ruhák nagyon nagy részét használtan .

Bútor : Mothercare

Babakocsi meg nincs meg , de valszeg venicci lesz .

Ágynemű , dekor , mellszívó stb : amazon

2020. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Szinte mindent a Bredonbsn és az az Elefántban.
2020. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

A ruhákat, bútorokat használtan vesszük. Igen, szerintem megéri, most minek adnák ki 1000-1500 forintot olyan babaruhákért, amiket 2 hétig hord, mikor 200 forintért is vehetek olyat, amit az előző kis tulajdonoa is eddig viselt?


Ezek a kis ruhák simán átmehetnek 10 gyereken, akkor se lesznek elhasználva.

2020. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Ruhák nagy részét rokonségból örököltük, bútorokat vagy örököltük, vagy használtan vettem. A ruhákat hamat kinövi, idő közben majd veszek neki újat is, csak nem kelhetek fel, így nehezebb vásárolni. Még egy fogyó eszközt megrendelek online, a ruhát látni szeretném. Bútorokon azért nem rágódtam, mert jó állapotúakat kaptunk. Matracot vettünk újat a kiságyba.

A szükséges apróságokat, amiket nem örököltünk online rendeltem meg. Játékot már most kapott a baba ajándékba, így azzal se lesz gond :)

Babakocsit szintén használtan, azt a modellt ami szimpatikus, már nem gyártják. Ami pénzt a kezdő csomagon megspóroltunk elrakjuk későbbre a babának.

2020. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Ruhát nagyrészt használtan, de sokat kaptunk is újonnan. Babakocsit, babaágyat, pelenkázó komódot is használtan. Játékokat viszont újan, vmint cumisüvegeket, kis kádat, törölközőt, textil pelenkákat is.
2020. szept. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Babaagynamus dolgok halozsak textil pelusok torolkozo kistalarok meg minenefele ilyen azt babaagynamu.hu-rol rendeltem

Nehany dolog mamas&papas

Legzesfigylo, babamerleg cumisuveg ilyesmi az brendon

Jatekait osszevossza regio, brendon, yogoplay, little dutch, mackojatek (utobbi 3 a kedvencem)

Babakocsi mamas&papas de brendonban is kaphato asszem amit mi vettunk (bugaboo)

Pihenoszeket azt netrol rendeltem mamaroo total penzkidobas volt

Adamo hintat azt a az adamo webshopbol rendeltem es eletmento volt

Az elso ruhait h&mben vettem de sztem nem annyira jo minosegu. Aztoa mar mashol veszem oket

Kb ennyi:)

2020. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!