Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etessem a fél éves...

Hogy etessem a fél éves kisfiamat, ha sehol nincs el?

Figyelt kérdés
Mióta minden érdekli, állandóan tekereg, menne. Az etetőszékben, az ölemben, a pihenőszékben sem jó. Ráadásul, ha az ölemben eszik, akkor minden olyan lesz, ő is én is, olyankor kézzel lábbal a szájában van. Tanácstalan vagyok.

2020. szept. 27. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Várd meg míg tényleg éhes lesz.Az enyém 6 hónaposan már bőven mászott, de ha éhes volt simán megmaradt egy helyben míg evett.
2020. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Kell tudni kereteket szabni. Evés csak etetőszékben. Ha tekwreg, nem éhes vagy a kaja nem elég érdekes neki.
2020. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 27. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kell megfogni és megértetni vele a szabályokat. Aki nem ül rendesen, az elmegy, és aki elmegy, az éhes marad. Ezt ha betartod, rövid úton megtanulja a lényeget. Ha nem tartod, akkor 2 évesen is kergetheted a szobában a játékok között, hogy itt a falat, hol a falat, csak még egyet kapj be (mint barátnőm, esküszöm nem normális).
2020. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólókkal értek egyet. Beültettem az etetőszékbe, ha viháncol, tekereg, kezét - lábát eszi, akkor kivettem. Persze volt sírás, hogy márpedig ő "éhes" , de amint újra beültettem, ismét elkezdte. Újra kivettem, mondtam is neki, hogy akkor nincs kaja. Megvártam én amíg nagyon éhes lesz, utána úgy evett, mint a kisangyal. Most 9 hónapos, és gyönyörű szépen eszik. Bár én elég drasztikusnak gondolom ezt a módszert így, de valahogy meg kell tanulnia, mert egy idő után felettébb idegesítő volt, hogy minden falatnál a földön placcsan az étel, mert nem képes nyugton maradni.
2020. szept. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!