Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret játszani...

Miért nem szeret játszani máshogy? Fél éves kisfiamat hiába teszem a földre szőnyegre, vagy a franciaágyra játékokkal (hasra/hanyatt) egy idő után nagyon elkezd sírni.

Figyelt kérdés
Csak az ágyában jó neki, ott rúgdossa, húzogatja a rácsvédőt, nézi a zenélőforgót, forgolászik és beszélget és csak a kezeit "eszi".
2010. dec. 17. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy baj az szerintem,ott biztonságban van.Én a lányomat akarom járókába szoktatni,de 10 perc után kiakar jönni.
2010. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Másfél éves??? Hát, őt inkább hagyd, hogy maga találja ki mit szeretne játszani. Hogy is gondolod, hogy egy másfél éves gyerek azt fogja játszani és ott fog maradni, ahová leteszed? Ők már nagyon jól tudják, mit szeretnének, persze terelgetni, határokat megszabni neked kell..
2010. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19.42 Tanulj meg olvasni, mielőtt leugatsz.
2010. dec. 17. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, ténylf félreolvastam, de nem leugattalak, csupán értetlenkedtem... azért a kettő között van különbség. Tudod, írásban kicsit nehéz a hanglejtést jelezni, de máskor igyekezni fogok. Egyébként most is először rosszul olvastam... tényleg ciki, mert általában nincsgond sem az olvasási, sem a szövegértési képességemmel.. Szóval. fél éves... Ok. Akkor lehet, hogy nem ártana beszerezni egy játékhidat, hogy legyen, amit a szőnyegen (játszószőnyeg) tud rugdosni. A babák mozgása fejtől lefele kezd el fejlődni, eleinte ugye csak a fejét, majd a kezeit, legvégül a lábait tudják akaratlagosan mozgatni. A tiéd épp a lábait igyekszik próbálgatni, azaz próbálgatja a tárgyakat azokkal elérni, mozgatni. Ezért lenne jó egy olyan játék, amit a lábaival is tud használni.

még egyszer elnézést, hogy értetlen és figyeletlen voltam, nem volt szándékomban... Mondjuk, még akkor sem hinném, hogy a te reakciód épp megfelelő lett volna... főleg, hogy oda is írtam, hogy én másfél évesre gondoltam... Majd legközelebb jobban ügyelek...

2010. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja! A hibákért elnézést, nem néztem át, hogy pontosan mit sikerült begépelni!
2010. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor hagyd a kiságyban, vagy tedd járókába. majd lesz idő, amikor már mászik, akkor kicsi lesz neki a tér, majd akkor tedd a földre, mert ugye akkor a nagyágyon már nem lesz biztonságban.

egyébként szoktathatod úgy is a "kinti" világhoz, ha együtt telepedtek le a földre, együtt játszotok ott, ha dolgod van, akkor mehet a kiságyba, vagy a járókába.

2010. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is fél éves,és most irigy vagyok ám rád Kedves Kérdező:D!Mert a lányom bárhol elvan ,csak az ágyában nem(éjszaka ott alszik),napközben nem hajlanó ott elaludni!Sőt egy percet nem bír ki benne,sem a járókában,csak "szabadon",Ne tudd meg ,mindig a frász kerülget,hogy nehogy leesen,magára rántsa stb...Szörnyűűűűűű!Szóval örülj neki,hogy mindig biztonságban tudhatod és tudod végezni a dolgod,mert én szinte semmit nem tudok csinálni tőle:).
2010. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!