Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol ertett meg minden a...

Mikortol ertett meg minden a gyereketek?

Figyelt kérdés
15 honapos az en babam es meg mindog sokszor ugy erzem, hogy mindent nem ert csak bizonyos dolgokat, mas gyerekeknel azt latom h fullra mindent megert
2020. szept. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

4.5 éves. Még mindig nem ért meg mindent. Hisz még csak 4.5 éves.

Igazából nem tudom, milyen választ vársz. Ezt jóindulatból írom, ne légy mérges :).


De a gyerekek folyamatosan tanulnak. Szóval SOSEM értenek mindent.

2020. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen ezt specifikalhatnád. A keresztlányom pl értett “mindent” egy évesen. De nem vártuk el tőle, hogy deriváljon. Az, hogy gyere ide, tedd le, nem szabad, állj meg. Ilyeneket értett.
2020. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
14 hónaposom szinte mindent megért és megérteti magát. Nagyon korán kezdett beszélni, mostanra 100 szó fölötti a szókincse. Egyszerű utasításokat végrehajt pl. add ide, köpd ki, ne vedd a szádba, hozd ide a babát, hozz egy könyvet és olvasunk, kérsz inni? nem szabad, csücsülj le, állj fel, kapd be, harapjad, tedd rá a kupakot, fordítsd meg, nyújtsd a kezed, emeld a lábad és még sorolhatnám
2020. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

39 éves vagyok és még most sem értek meg mindent, nézz meg egy előadást egy tőled távol álló témáról, tuti nem érted meg.

Kb. 15 hónapos korától vettem észre, hogy igazán érti, amit mondok, képeken megmutatta az állatokat, tárgyakat, most 3 éves múlt és természetesen nem ért mindent, mert kisgyerek.

2020. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jajj dehat nyilvan arra gondolok hogy derivaljon vagy amikor atomfizikarol beszelek... hanem hetkoznapi mindennapos dolgokrol

Nem mond meg egy szot se bar azzal azt gondolom noncs elkesve csak furcsa h ha azt mondom hozz ide egy konyvet latom h nem erti. H nem is csinalna az egy dolog😅 de latom rajta h nem is erti

2020. szept. 27. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Lanyon 1,5 eves. Mindent ert amit elvarok tole. Az mas teszta, hogy elengedi a fule mellett, es rosszalkodik :D magyaraz egesz nap, neha a sajat nyelven, de ha valamit igazan szeretne elmagyarazza.

2 ev koruliekkel szokott jatszani, nem tart ott egyik gyerkoc sem ahol ő (abszolut nem felvagni szeretnek ezzel). En ezt az osszehasonlitgatast akkor fejeztem be,mikor 9 hosan meg nem volt hajlando csak forogni, es mas babak meg mar szaladtak. Na aztan, most triplan behozta a lemaradast. Mai fejjel csak azt tudom mondani, amig anyai szemmel bajt nem latsz rajta, es az orvos sem fedez fel semmit, addig ne aggodj! Figyelgesd, jatszatok nagyokat, mondoka stb.

2020. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok meg:

Ha nagyon ugy erzed, nem fejlodik, emlitsd meg a dokidnak.

2020. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De hangokat észrevesz, utánoz? Arra próbálok utalni, hogy a hallása jó-e.

A többi nagyon változó, hogy mikor érik be. Ne aggódj, csak beszélj neki sokat.

2020. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A hallasa jo, tul jo is😂
2020. szept. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!