Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok bolti tejet...

Mikortól adtatok bolti tejet gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nem ételben, hanem tisztán azt inni reggel, este. Hány százalékossal kezdtétek és hogyan lett bevezetve?
2016. ápr. 15. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
1 éves korától kapja. 3,5%-os bolti tejet, azt nem kell forralni vagy CSerpest szoktam venni a pékségben. vehetsz házi tejet is de azt forralni kell. lényeg h 3,5%-os legyen. először pár napig csak 10-20 milit a tápszerhez keverve aztán ha bírja mehet 50 ml majd kiválthatsz vele egy reggeli tápot..a vitamin tartalom miatt én este tejitalt, reggel tisztán tejet adok neki, 1 éves kora óta, most 21 hós, 2 éves korában hagyom el a tejitalt
2016. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen tejitalt használsz?
2016. ápr. 16. 08:07
 3/8 anonim ***** válasza:
rossmannba veszem a babylovet, vagy néha milumilt, mikor melyiket...a rossmannos olcsóbb sokkal, de nem csak ezért veszem hanem mert finom vaníliás az illata és nem lesz csomós mikor oldódik.
2016. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Snorri ***** válasza:
26%
3 éves koráig ne adj inni tisztán, se hígítva tejet a gyereknek. Ezt mondják a gyerekorvosok is. A mienk is ezt mondta. Ha túl korán terhelik le a szervezetét tejjel, akkor később bizony allergiás lehet. Főleg akkor, ha mondjuk ekcémás, asztmás, vagy van ilyen a családban. Én ezt nagyon komolyan veszem. Sok ételallergiát az ilyen korai leterheléseknek köszönhetünk.
2016. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És te tápszert adsz addig vagy tejitalt?
2016. ápr. 16. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
erdekes nekem abszolut tamogatta a gyerekorvosom a tej bevezeset. nem, nem 70 eves hanem 45 korul.
2016. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11hònaposan kezdtük a higìtott felforralt házitejjel,már nem itta meg a tejitalt. 13 hònapos korában már nem higìtottam vagy házitejet vagy 2,8%os tejet kapott. Makk egészséges 5 éves aki imádja a tejet. Ez a 3 éves kor alatt ne adj lassan semmit,hatalmas baromság....nekünk eddig mindegyik gyerekorvos védőnő,szakember is támogatta hogy 1 évesen már tejet igyon. Az allergia éppen azért alakul ki mert nem is merkedik meg vele a szervezet,mint a gluténél is,rájöttek hogy ha későn találkozik Vele a baba az esetek többségében kialakul az érzékenység..
2016. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1 éves elmúlt,azóta is imádja,allergia természetesen nincs :) miért is lenne?

Gyermekorvosunk kifejezetten 1 éves korban ajánlotta a tej bevezetését,én is így ondoltam.

Most 5 éves,soha nem eszik antibiotikumot!

2016. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!