Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek nem mászik/mászott 10...

Kinek nem mászik/mászott 10 hónaposan a gyermeke?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányom nem mászott, de kúszott. 1 évesen kezdett el mászni.
2010. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan kúszik a kislányom meg mozgékony is de mászni egyszerűen nem akar. Már egy hete elmúlt 10 hónapos.Várjak még?Kezdek aggódni.
2010. aug. 7. 19:05
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem 1 évesen kezdett mászni, most 16 hónapos és nem akar menni, csak ha tol valamit vagy kapaszkodik valamiben. Járunk korai fejlesztőbe és betegség miatt pont 10-12 hónapos kora között nem tudtunk menni. Ott kétségbe estek, hogy 1 évesen kezd mászni.
2010. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez pont olyan mint a beszéd.A nővérem négy éves korában kezdett el beszélni,én már elmúltam egy éves,amikor először felálltam.

Nem tudom,hogy hány hónapos kortól lenne normális a járás,de szerintem természetes,ha még nem jár.


(Azért kérdezz meg egy orvost is,csak a biztonság kedvéért!)

2010. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8-tól 10 hónapos korig kúszott. 10 hósan felállt-én már itt aggódtam, hogy most akkor a mászás kimarad? -De nem! 10-15 hónapos koráig mászott és csak ezután járt. Szóval ne aggódj! Lehet már csak napok-hetek kérdése.
2010. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én csak azért aggódom hogy a mászás ne maradjon ki, az nem számít mikor kezd el menni, de jó lenne ha mászna előtte. Remélem tényleg már csak 1-2 hét.
2010. aug. 7. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Az babám 11 hónapos, és most kezdett felállni, meg mászni, eddig kúszott.
2010. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 7,5 hónapos felállt, 10 hónaposan elindult és csak kúszott én már feladtam,hogy az én kisfiam nem fog mászni és 11 hónaposan egyik napról a másikra mászni kezdett!

Szerintem várj nincs még elkésve és ne aggódj mert én is feleslegesen aggódtam!

Az én kisfiam előbb ment mint mászott :)

2010. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 6,5 hónaposan kezdett kúszni, de féloldalasan, a bal oldalát használta csak , a jobbat csak húzta.

10 hónaposan még nem mászott. Elvittem 2 dokihoz is, mindkettő azt mondta rendben van a gyerek, majd mászik.

(közben 8,5 hónaposan már felállt)

Miután rendbe jött a kúszása, tehát olyan igazi kommandós kúszás lett, rá 1-2 hétre kezdett el mászni, kb 11 hónaposan.

Szóval én azt hiszem rájöttem miért nem mászott sokáig, azért mert féloldalasan kúszott, nem váltott kéz láb mozgással, és így mászni nem lehet.

A tied hogyan kúszik?

2010. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hósan kezdett el mászni.

Vannak esetleg már jelei, hogy mászni akar. Feltolja magát négykézlábra? Hintáztatja magát ebben a pozícióban?

Ha igen, hamarosan mászni fog.

2010. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!