Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha nem iszik a...

Mit tegyek, ha nem iszik a gyerekem?

Figyelt kérdés

14 honapos es mar kb 1 hete egyszeruen nem hajlando inni nakozben, 2 decit orulok ha megeszik, este kap tapszert az 200 ml de rendes vizet ami a fo folyadeka azt egyszeruen nem fogadja el. Gondoltam kivetelesen nem vozet adok neki hanem teat v vmilyen lottyot ontok a vizhez de nem jott be sot van h meg se kostolja mit adok elloki a cumisuveget/kulacsot/poharat.

Aggodom mert brutalisan be van esve a kutacsa es olyan rossz acetonos szagu a lehellete tehat sztem ez mar kiszaradas kozeli...

Mitevo legyek?? Jart mar vki igy? Mi valt be?


2020. okt. 1. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj sürgősen a gyerekorvossal!

A leírás alapján már ki van száradva.


Próbálj meg addig is tápszert adni neki napközben is.

2020. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutacs és a lehellet miatt beszélj a gyerekorvossal, majd vidd el hozzá.


Bár nálunk a 2 évesem is max ennyit iszik per nap, hiába nyúzom.


Az nem indokolja..

2020. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kb. lehetetlen, hogy betegség nélkül kiszáradjon. Mi volt vele augusztusban a 35 fokban? Adj neki több tápszert. Az enyém csak vizezett almalevet ivott ennyi idősen.
2020. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Adj neki reggel este is tapot. Levest,fozeleket. Sok almat,amiben van folyadek. Valts uveget,tanulopoharat. Hatha az a baj. Es azert mutasd meg az orvosnak.
2020. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalunk a 14 hós lányom nem engedi, hogy itassam.


Rakd le a kulacsot és menj arreb.


Néha csak játszik vele, akkor elveszem 1-2 perc után, de 90%ban iszik belőle

2020. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!