Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós baba hogyan fejezi ki,...

7 hós baba hogyan fejezi ki, hogy anyukáját megkülönböztetett figyelemmel szereti?

Figyelt kérdés

Enyém nem adja jelét ilyesminek. Vagy még korai? Mosolyog rám amikor felébred, de ugyanezt megteszi apukájának, vagy nagyijának is. Szeret szopizni, de amikor befejezi, rögtön viháncol, ugrabugrál, gagyog. Van két bátyja, azoknak nagyokat sikongat, mikor meglátja őket. Énutánam csak akkor sikit, ha számit rá, hogy a karjaimba veszem, de én elmegyek a látóköréből. Egyébként a nap nagy részében kettesben vagyunk itthon a babával, lehet már megszokott?


Az a helyzet, hogy nem emlékszem már, de mintha a bátyji ilyenkor már szerettek volna csak úgy semmi ok nélkül is hozzám bújni. Vagy ez még korai?


2010. aug. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még korai:)

14.5 hónapos a fiam és mostanában jön "hízelegni" hozzám; bújik, meg a térdemre hajtja a fejét. Megzabálnám ilyenkor:))

2010. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6 hós,de kb.2 hete nem marad senkinél,csak nálam nyugszik meg,ha a látóköréből kimegyek,sír utánam,és keres a szemével.két kezével mozdulatokat tesz,arra utalva,hogy vegyem már végre el akinél van.ha nem lát apával és a tesójaival elvan.
2010. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második!


Ez nálunk is így van, ha vmi gondja van, nálam nyugszik meg, vagy ritkábban az apjánál. De ez a fejhajtás az ölembe , meg odabújás hozzám más jellegű.Érződik benne, hogy ez már 90%ban tudatos, a szeretetét fejezi ki. Majd Te is érteni fogod! :)

2010. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4,5 hós a fiam.


Tőlem fogadja el a legtöbb tejet (lefejt tejjel etetjük üvegbpl), nálam alszik el legharamabb, fürdetéskor nálam a legnyugodtabb, amint meglát, rám kacag, és még sorolhatnám, hogy mennyire megkülönbözteti az anyukáját mindenki mástól, aki a családban szereti és gondozza őt, még az apjától is.

2010. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Harmadik!Második vagyok,tudom,hogy mire gondolsz,a kicsi mellett 2 nagy korú gyermekem van,és a fiú nagyon anyás volt....volt benne részem.csak leírtam,hogy most 6 hósan mi a tapsztalat
2010. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ennyi idősen már odabújt hozzám, vagy befúrta a fejét a vállamba, másnak nem csinálja.
2010. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!