Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ez még így?

Meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés
Háromhetesem 3 napja már nappal is nyűglődik nagyon és éjjel is. Csak anyatejes. Adtam neki Espumisan cseppet az sem javít rajta. Nem tudok mit csinálni vele. Volt valakinek ilyen? Meddig tartott?
2020. okt. 2. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Még úgy 20 évig kell kinlódni vele. Kitartás...
2020. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hónapokig...aztán jön valami új, más "probléma" :). Kitartás.
2020. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kipróbáltunk mindent a hasfájásra, semmi nem használt. 3 és fél hónapos volt, mire egyik napról a másikra eltűnt a hasfájás. Aztán jött a foga... hát ilyen ez sajnos.
2020. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 hetesem van, nála változó, ma például nyűgösebb, tegnap evett-aludt. Én Infacolt adok neki, nem vészes így a hasa. Időjárást is érzik ám, na meg nagyon picik még, nem csak a hasuk lehet a ludas. Mondjuk az enyém éjjel viszonylag alszik, 3-3,5 órânként kér enni, de ő tápszeres.
2020. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Amúgy majd azzal is könnyebb lesz, ha már kicsit nagyobb lesz és le lehet tenni játszószőnyegre, tudsz vele játszani esetleg magát is le tudja foglalni kicsit (nekem a kicsi most is egész jól elnézelődik, ha olyan napja van, a nagyfiam is ilyen volt), most még ha nem alszanak, nehéz velük mit kezdeni. Nem lesz mindig ilyen, ne aggódj, lesz ez sokkal jobb is, persze lesznek nehezebb időszakok, de szerintem az első pár hét a legnehezebb.
2020. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A torna, pocakmasszázs és a hasonfekvés a legtöbb amit tehetsz. A lajhárfogás is sokat segít, az alkarodra fekteted hason és ringatod.
2020. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyolchetes. Tegnap éjszaka 20 percenként üvöltött úgy 10 perceket mint a sakál. Este 11-kor úgy döntöttem a következőnél fogom és viszem a kórházba, mert ez invagináció lesz. Persze akkor csinálta utoljára, elaludt és reggel mosolyogva ébredt. Sírba tesz néha, mert mindig van ok az üvöltésre és nyűgösködésre. És ami egyszer bejött, legközelebb nem működik. Egyszer csak elmúlik, ez tart életben :-)
2020. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hós elmúlt mire megszűnt a hasfájás. Addig masszázs, torna, espumisan, hordozás. De az igazi segítség csakis az idő.

Aztán jön a fogzás, szepa, megjelenik az akarata és hisztizik..... Stb. Valami mindig lesz

2020. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ilyen, és addig tart, amíg fel nem nevelted a gyereket. :) Legalábbis őszintén remélem, hogy huszonévesen már nem fognak kirugdosni a saját ágyamból és végre végigaludhatom az éjszakákat.

Miket próbáltál ki eddig a baba megnyugtatására?

2020. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma vettem Mecsek Baby teát hátha használ. Eddig csak az Espumisant próbáltam. Az a baj, hogy a felét kiköpi.
2020. okt. 2. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!