Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos a kislányom, és...

Andika82 kérdése:

17 hónapos a kislányom, és nem alussza át az éjszakát, állandóan felel és inni kér. Hogy szoktassam le az éjszakai ivásról? Van, hogy 1 liter vizet is megiszik, ez viszont 3-4 peluscserével is jár. Sem ő, sem én nem tudom kipihenni magam. Javaslatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá felkelni, majd leszokik róla.
2010. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy zajlik ez nálatok, de ha azért csinálja, hogy körülötte legyél éjjel, akkor segithet egy csöpögésmentes pohár az ágyába. Akkor anélkül is ihat, hogy neked fel kellene kelni hozzá. A pelenkát pedig ne cseréld éjjel, max, ha kifolyik. Ha igy is igényli az 1 litert, akkor vidd el az orvoshoz, mert lehet, hogy gond van a cukrával vagy ilyesmi.
2010. aug. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs túlöltöztetve éjszakára?
2010. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pelust azért cserélek, mert olyat még nem találtam, ami ezt kibírná, pedig már minden létező fajtát kipróbáltunk.

Ha mellé rakom az üveget, addig iszik, míg ki nem fogy, és akkor is fel kell kelnem újratölteni, mert kb óránként ébred inni. Próbáltam, már azt is, hogy csak sírjon, de 3 éjszakánál tovább nem bírtam. Sem ő nem aludt sem én, és ezzel mindkettőnk napja el volt rontva. Köszönöm a válaszokat.

Akkor vigyem el orvoshoz?

2010. aug. 8. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nappal is iszonyatos mennyiséget iszik, és kizárólag csak vizet kap születése óta.
2010. aug. 8. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez van nálunk is, nekem 16 és gél hónapos a kislányom. Már nagyon kivagyok, elegem van az egészből. Nem tudom hagyni ordítani, mert akkor a család másik 2 tagja nem tud aludni, a férjem dolgozik. Nekem is rengeteg teát megivott éjjel, aztán egyszerűen nem adtam neki csak fél cumisüvegnyit, így át is állt erre. De akkor is felkel, pedig nem éhes, mert vacsira mindig eszik rendesen lefekvés előtt.
2010. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és a pelus csere is így megy nálunk, most már csak 1x cserélem neki, mert tiszta egymerő pisi lesz ha nem cserélem ki neki.
2010. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha így álltok akkor szerintem jobb lenne kivizsgálni, nincs-e valami baja mert ennyi víz már túlzás.
2010. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szinte pontosan, szóról-szóra ezt akartam kiírni!


Sikerült leszoktatni vagy leállt magától? Ha te szoktattad le, akkor hogyan?

2011. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!