Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megszületett a babátok,...

Amikor megszületett a babátok, kapott ajándékot a párotok szüleitől?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hónapos a kisfiam.Amikor megszületett a párom apja nem vett neki semmit.Gondoltam biztos nem tudja mit vegyen,majd legközelebb.Következő talikor már 2.5 ónapos volt a babám,és megint nem kapott tőle semmit...:S


Az anyosomtól igen,az én szüleimtől is,ráadásul a dédiktől is,az apósomtól miért nem????


Amugy anyós + após nem élnek 1ütt elváltak ..

Tudom kicsit pihent kérdés de engem akkor is zavar.

Nincs anygi problémája ,sőőt...

mi lehet az oka?


2010. aug. 8. 02:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Bizony após elég trehány... Bár ez nem is trehányság, de hogy ne vegyen semmit az unokának ez kicsi durva szerintem. Másnem egy cumit oda viszek...
2010. aug. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

az fel sem merült benned, hogy eszébe se jutott? hogy egyszerűen nem is gondolt rá?

az is lehet, hogy úgy volt vele: a volt felesége visz ajándékot, akár az ő nevében is.


szóval, én a helyedben a gyerekemmel foglalkoznék, nem ezzel. vannak ennél fontosabb dolgok is az életben.

2010. aug. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Hasonló cipőben vagyok.Az én szüleim mindig hoznak valamit,ha mást nem ,de popsitörlőt,vagy pelust,vagy rucikat,de anyósom,minden nap jön,és a macskáknak csirkecsonton kívül még semmit nem hozott a házhoz.Kicsit én is furcsállom,de persze nem várom el,hogy aki jön,hozzon valamit.Örülök,ha egy kicsit más is van a babával,amíg én hajat tudok mosni...:-))).Szóval ismerem az érzésedet.Szerintem hagyd a francba.Majd Karácsonyra biztos valami nagyot kap.
2010. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
NEM, pár nap múlva 7 hónapos a babánk és még nem is látta .Pedig csak 20km-re lakik :(.
2010. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Egy férfi, aki mellett nincs nő, hogy megmondja,mit illik ilyenkor, egyszerűen eszébe se jutott. Egyébként nálunk tegnap volt a keresztelő, és senkitől se kapott ajándékot:(
2010. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

4 hónapos a kislányom. Szüleimtől kapott elég sok mindent már, párom szüleitől semmit. (Kivéve a keresztelői ajándékot)

Pedig amíg terhes voltam folyamatosan azt hallgattam, hogy milyen édesek ezek a kis babaholmik, és amikor az első (és második unoka született, párom testvérénél), sosem bírta ki az anyós, hogy ne vegyen valamilyen kis szép bodyt, rugit, játékot.

Szerencsére nem vagyunk rászorulva, de nagyon jól esne. Bár úgy gondolom el vagyunk könyvelve "gazdagéknak", mert nincs hitel a lakásunkon. Meg egyébként is mindig második gyerek volt a párom. Testvérének minden neki semmi.

Bocsi ez már nem erre a kérdésre a válasz, csak jól esett leírnom. Köszönöm.

2010. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem kapott semmit, pedig anyósom egyedül él és az első unokája. Ráadásul állítólag 'nagyon várta', no annyira, hogy elment a pasijával kirándulni, amikor hazajöttünk. Most 5 hónapos a fiam, eddig egyszer kérdezte, hogy megvan-e mindenünk. Mondtam, hogy néhány body jól jönne, erre vett egy darab kisinget a gyereknek. Ezek után nem is kell semmi. Apósom sajnos nem él.


Vagyis apósod valószínűleg tényleg nem tudja, hogy kellene valamit venni, emiatt ne haragudj rá. Nem mindenkinek jut eszébe. Nálam volt 2 barátnőm babanézőben, egyiknek 3 gyereke van, mégsem hoztak semmit. Nem kötelező, de tudom, jól esik.

2010. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Az én fiam sem kapott semmit,most már 16 hós,volt közbe karácsony,első szülinap,névnap,gyermeknap,és még arra sem kapott semmit.Még annyit sem mondtak,hogy búúú.De azt elvárják,hogy amikor megyek hozzájuk vigyek mindig valamit.
2010. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
az én kettö gyerekem sem kapott még semmit a férjem szüleitöl pedig a lányon 4éves a fiam 10hós,ez van nem lehet mit tenni!
2010. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Konkrétan a születése után, arra, hogy megszületett, nem kapott semmit tőlük, de az én szüleimtől sem. Viszont előtte nagyon sok mindent már előre. Anyuék vették a babakocsit, a járókát, az ágyneműt baldachinnal.

Anyósoméktól sok kis ruhát kapott már előre és később is, mikor pár hetes volt.

2010. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!