Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el az az oltási...

Mikor múlik el az az oltási pirosbúb baba váláról amit születéskor adnak neki s féléves koráig kikell pirosodnia? Nektek mikor múlt el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. A bcg oltás helyére gondolsz? Nekem 7hós a lányom, és még mindig piros neki. Kb 2-3 hónaposan kifakadt neki többször is, nagyon csúnya volt. Azóta már szebb, de még mindig piros. Doki azt mondta, hogy rendben van, és valakinek csak másfél év körül múlik el.

mennyi idős a babád?

2010. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, és köszi a választ :)

Az én fiam most 8hónapos de még mindig piros. (már olyan ezzel meg a szúnyogcsípésekkel mint egy pötyöslabda) :(

Miért kell ennek ilyennek lennie? Úgyértem menyiben más mint a többi oltás? Talán mert nagyon pici mikor kapja ezért?

2010. aug. 8. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiamnak nagyon-nagyon sokára múlt el. Talán két hónap is eltelt, vagy több mire teljesen elmúlt neki.

2010. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most meg kifakadt s ronda gennyes váladékvolt benne. Felázott a strandon így haza is jöttünk. :(
2010. aug. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!