Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája kezdetben...

Akinek a babája kezdetben ordított a babakocsiban, mikor és hogyan szerette meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, kislányom kb.1-4 hónapos koráig úgy kezdte a babakocsizást hogy üvöltött, aztán mikor feltudott ülni, nézelődni na onnastól mintha elvágták volna, az is segít ha pl. olyan babakocsitok van, hogy hordozót lehet rakni rá, vagy ha látja az eget stb. (én hiába tettem körbe játékkal, már rádiót raktam neki csak a kinti nézelődés segített.)
2010. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szerette meg. Volt olyan, hogy egy órán keresztül próbáltunk itthonról elindulni, de folyton ki kellett venni, mert amint beletettem, sírni kezdett. Folyton rettegtem, ha ki kellett mozdulni itthonról, hogy fog-e sikerülni.


Végül félretettem a babakocsit, és magamra kötöttem a babát mei tai-ban, azaz kötős kenguruban. Azóta nincs sírás, nézelődik, jókat alszik rajtam, ezerszer könnyebb közlekedni, elmondani nem tudom, mennyivel könnyebb lett az életünk.


A babakocsi meg porosodik...

2010. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Igen én is arra gondoltam, de azt ha jól tudom még nem használhatjuk, még csak 2 hetes múlt a babám. Mikortól ajánlatos nem tudod esetleg?

2010. aug. 8. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hetes babának a rugalmas kendő a tökéletes. A második babánál már nem fogok várni 2-3 hónapos koráig, hogy mei tai-ba tegyem, hanem kezdem a kendővel, újszülött korától.


http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0&feature=related

2010. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves korára lett "babakocsi érett":) Én is kenguruban hordtam, aztán inkább elbotorkált a saját lábán, csak a babakocsi ne... Persze vittük magunkkal és ha muszáj volt, hát beleültettem. Ma néha ő kéri, hogy bele akar ülni, de ez inkább csak játék, mert imád menni.

Szumma szummárum, vannak gyerekek, akik nem szeretik a babakocsit.

2010. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem először üvöltött, de aztán jól "kipárnáztam" a babakocsit és elvolt benne. Nem azt mondom, hogy megszerette, de nem ordított ha megfelelő mértékben ráztam :-)
2010. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!