Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a baba holmik amiket...

Mik azok a baba holmik amiket így utólag nem vennétek meg, mert nem volt kihasználva?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 11:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Szinte semmi. Egy kezemen meg tudom számolni, ami igazán fontos volt. Néhány ruha, fekhely, vmilyen hordozó eszköz anyai ízlés szerint és ennyi. A többi cucc csak volt, es ha már volt, használgattuk, de nélküle is pont olyan jó lett volna.
2020. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Két kiságy helyett egy is elég lett volna,pihenőszék, pár darab ruha.
2020. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Rugalmas kendő, baby tai. Csak a karikás és a csatos vált be.

SNS szoptanít. Borzasztó érzés volt használni.

2020. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem vettem volna jatszoszonyeget pl. Eleg drágán vettük mert szállítással egyutt 17 volt,es ordított rajta. Mire megtanulta élvezni,kinőtte.
2020. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
légzésfigyelőt
2020. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Kenguru: akkor még nem tudtam, hogy káros

Sterilizáló zsák

Kézi mellszívó (egyszer használtam a kórházban)

Szoptatós párna

2020. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb dolgot szerencsére kölcsön kaptuk.

Ami nekem nem kellett: pelenkázó, a legtöbb anyukának nyilván kell, de én a kanapén pelenkázok.

Ami nem tetszett neki: járóka, hordozokendö, csatos hordozó, pihenöszék.

Ami tetszett: babafészek, játszószönyeg.

Vettem egyszer egy nagyon szuper etetöszéket, használtan volt 20 ezer, na azt utáltuk, lecseréltem antilop etetöszékre az ikeában, 4 ezer ft.

2020. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Felesleges:

Mózes kosár

Kád párna (könnyebben tartani a babát fürdés közben)

Karikás kendő

Mei tai

Has lekötő

Légzésfigyelő

Kisméretű babaruha


Amit hamarabb kellett volna használni, megvenni:

Rugalmas kendő

Csatos hordozó

Pihenőszék


Egyébként ez nagyon egyéni, van akinek pl a hordozás nem jön be, én csodacsatosnak hívom, mert az mentette meg a józan eszemet, amikor csak rajtam aludt a babám.

A pihenőszék meg egy álom, ha pl főzni kell vagy mosni, takarítani. Simán elvan benne hosszabban is, azzal játszik hogy rugóztatja magát, meg a kezébe adott játékot tanulmányozza. Bohóckodok, énekelek neki közben, ő meg nevetgél.

2020. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Ezért nem lehet erre válaszolni, minden baba mást szeret, én írtam a 7. választ, a 8-as babája pont azt szereti, amit az enyém nem.

A kádról eszembe jutott, hogy másfél éves koráig ragaszkodott az ok baby onda babakádhoz, ami tartja a hátát.

2020. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Mellszívó, cumis üveg, cumi, bimbóvédő stb. stb. Tördedék áron előre kellett volna laktációs szaktanácsadóhoz befizetnem egy alkalomra, megspóroltam volna egy rakás pénzt meg szenvedést.
2020. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!