Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli születésű babának mely...

Téli születésű babának mely ruhaneműk/ tárgyak tűnnek utólag fölösleges vásárlásnak, melyek váltak be igazán?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az olyan sapkák fölöslegesek kb amik a fület nem takarják.
2020. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Normál sál. Kesztyű.

Ezek helyett garbósál és kézre-lábra visszahajtható overál (vagy alul eleve zárt).

Újszülöttel (mi) nem tudtunk harisnyát használni, mert nyomta a csonkot. Ugyanígy a nadrágok se voltak praktikusak De ez egyéni.

Rövid ujjú body rugdalózóval volt a legjobb. Zoknit nem használtunk. Se tutyit.

2020. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk az overál volt végül felesleges.

Egyszer nem tettem bele.

Az autóshordozóhoz sikerült egy nagyon szuper bundazsákot vennem, meg a mózeshez is.


Szuper volt, hogy nem kellett annyit kínlódni az öltözködéssel.


Pl még státuszon a fél tanácsadó zengett a babáktól, amig beleküszködték őket az overallba, mi már rég úton voltunk haza.

2020. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Harisnya, zokni, kesztyű. Overált mi sem használtunk, csak a bundazsákot. Egy vékonyabb, átmeneti overált később viszont jobban ki tudtuk használni.
2020. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Derjaderja ***** válasza:
69%
Nekünk a hosszú ujjú body. Bár logikusnak tűnt, de a hosszú ujjú rugival már túl sok réteg és macera is volt.
2020. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két decemberi születésű gyerekem van. A lánykám születésénél vettünk néhány zoknit a védőnő tanácsára(ő nem hordta), téli bundazsákja hordozóba csatolható volt, mindkét gyerek használta (krém színű volt). Sapkát csak olyat vettem mindkettőnek ami kötős, fülvédős, sima kötő nélküli sapiban elfordították a fejüket és le is esett a sapka. Sál, kesztyű fölösleges újszülöttnek. Kezére ráhajtható volt a bundazsák ujja.Mi rövidujjú bodykat hosszúujjú rugival hordtuk, a hosszúujjú bodykat ujjatlan rugival. Talpas rugi jó volt a lányomnak, de a fiam sajna nagy lábbal született, az összes talpas rész szorította a lábát így zoknit adtam rá+ talp nélküli rugit.
2020. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy nov vége vagy február...


Februári a fiam


Vettem 2 overált

56 ès 62


Nah a 62 sosem volt

Az 56 hazahozatalkor és még 2-szer... de egy bundazsák elég lett volna.


Menni sehova nem mentünk / covid/

Aztàn hirtelen meleg lett..

Bár szinte egész tèlen nekem is elég volt a vékonyabb kabátom..


Kesztyű


Az ilyen kicsiknek az overall visszahajtható

Amúgy sem ér méretben sem végig a kezük.

Sál

2 éves gyerekemen sem volt sosem


Amúgy nem nagyon vettem felesleges dolgot


Csak nem kellett volna 5 harisnya

Csak 2 mondjuk😅

2020. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Bármilyen azonos méretű, egyforma funkciójú ruhaneműből 4nél több. Mivel úgyis folyton ki vannak mosva, minek 8db body, hogy tök egyszerre nője ki őket..És nagyon eltérő színű ruhadarab. Mostam úgyis gyakran, de volt hogy 1 db lila cucc miatt nem indítottam be a gépet, az parkolt 1 hétig a szennyesben, szóval alig hordta.
2020. aug. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó


Nálunk napi 3-4 body is elment..


Pedig minden pelenkát szinte kibróbáltunk


Ha nem pelusbaleset, akkor bukott

Vagy kibontva pisilt

2020. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Hát ok, köszi a lepontozást. :) ha van 4 rövid ujjú, 4 hosszú ujjú body, meg 4 póló, azért van mit ráadni. De legyen igazad.
2020. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!