Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemővel gasztroenterológus...

Csecsemővel gasztroenterológusnál?

Figyelt kérdés
Has-koponya-csípő ultrahangon kiderült hogy nagyon sok levegő van a 6+4 hetes babám hasában. Hasfajos sajnos mindent kiprobaltunk mar kb bufiztetem az elso 5 perc utan majd a vegen is, kap biogaiat infacolt gripe watert... csecsemo gasztroenterologiara megyunk holnap utan. Volt mar valaki ilyen vizsgalaton? Mire szamitsak? Van egy olya hulye otletem hogy par pelenkat elcsomagolok... ja es Allergiatesztet is szeretnenk csinaltatni azzal kapcsolatban tapasztalata valakinek? Elore is koszonom
2020. okt. 10. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Persze. Szart se ért. Lányomnak tejfehérje gondja van nem tejcukor, a kettő ugye nem ugyan az.

Neki nem így néztek ki a kiütései. Ezek szerintem is csak hormonális kiütések.

2020. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszi remelem a kislanyod kinovi!
2020. okt. 13. 15:30
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát ő már 2.5 éves. A covid maitt elmaradt a tejterhelés. Még azért ekcémás lesz, de talán elnövi 1x.

Nektel jobbulást és kitartást.

2020. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonjuk! :)
2020. okt. 13. 17:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Bár nem sok esélyt látok, de kedves kérdező, ha látod a kommentem, megirod, végül hogy alakult? Pontosan így jártunk, ma megyünk gasztroshoz, és érdeklődnék, hogy végül mikor lett jobb a hasfajas?
2023. ápr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szia! Penzkidobas volt de ugyis elfogtok menni tudom en is kerestem is megoldasokat:) a doktorno semmilyen vizsgalatot nem tudott elvegezni olyan kicsi volt megnyomkodta a hasat es kozolte hogy nincs felpuffadva (20e volt 2 eve) . Akkor lattam meg veletlenul a lactase comfort cseppeket valami forumon es az bevalt. En szoptattam lefejtem tejet es minden szoptatas elott egy kis kanal tejbe cseppentettem 3at odaadtam neki es egybol cicit kapott (iszsz szoptattam szal kb 2 orankent ezt csinaltam). Emelle adtam probiotikumot mindig (vagy protexin baby vagy biogaiat) es neha ha kellett infacolt. Ezzel a harommal rendbejott. Kb fel eves koratol csokkentettem a lactase comfort adagot majd elhagytuk
2023. ápr. 5. 14:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod! Leirom azért, hátha más idetéved ugyanezzel a problémával. A gasztros most már 40 ezer volt :/ kaptunk Neocate Lcp tápszert, mert fiam vegyesen van táplálva, bár ő már 5 hete kapja a laktaz cseppeket is. Tejfehérje allergia vagy kolika lehet, az új tápszer miatt most nem tud kakilni, de kevesebbet küzdött éjjel. Kivéve tegnap, mert tegnap megint rossz volt. Sajnos nem tudom, mikor lesz jobb, de jó tudni, hogy másnál megoldodott. :)
2023. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!