Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iker babát nagyon megviseli...

Iker babát nagyon megviseli ikertestvère elvesztèse?

Figyelt kérdés
Átèrzi? Egèsz èletèben fogja èrezni hiányát? Vagy mèg nem fogja fel?
2020. okt. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem mindegy, hogy fogantatás után az első 5 hétben ment el, vagy mondjuk 5 hónaposan veszítették el egymást, esetleg 5 évesen vagy 15 évesen. Érted.
2020. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 babyboom567 ***** válasza:
36%

igen,megviseli.

Nekem is lett volna ikertestvérem,ami 18 éves koromban derült ki egy petefészekciszta miatt.

Mindig kívűlállónak éreztem mindenhol magam.

2020. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Engem megviselt, harmasiker-terhesseg, az eloszor elmeno ikertestverem koran tavozott, a masodik valamivel a terhesseg fele elott, mindketto megviselt, erzem a hianyukat, aki kesobb ment el,azet jobban, a parvalasztasban es a szakmavalasztasban, meg ugy egesz eletemen vegigkisert eddig. Sokaig nem tudtam rola, megis hajlamos voltam/vagyok harom peldanyt venni a kedvenc dolgaimbol, harmas baratsagokba kerulni, egyszerre tobb karrierre kesztetest erezni, hogy helyettuk is teljesitenem kell. Anyukam csak annyit tud, hogy a terhessege egy pontjan verzessel korhazban fekudt egy hetet.
2020. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
#3: most jól értem, hogy te érzed a meg sem született, sose látott testvéred hiányát?
2020. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
4-es, igen. Mas problemaval mentem el csaladallitasra, ott derult ki.
2020. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
És honnan tudod, hogy a később elmenő ikertestvér viselt meg jobban? Emlékszel a magzati traumára, hogy az jobban fájt?
2020. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Családállítás... 2020-ban... ilyenkor kapok agyérgörcsöt!
2020. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy barátomnak ikrei vannak, az egyik babát műteni kellett születése után. Ő kb. két hónapot volt egy másik kórházban, mint a tesója, akit időben haza is lehetett vinni. Ők nagyon megérezték egymás hiányát, amikor haza lehetett vinni a műtött babát is, egymás kezecskéjét fogva aludtak, egymáshoz fordultak, egymáshoz érve érezték jól magukat. A mai napig egy ágyban hajlandóak csak aludni, pedig már 1,5 évesek.

Nem tudom, hogy magzati korban hogy megy ez, de nem egy olyan felvétel van, ahol az újszülött ikrek egymásba kapaszkodnak. Akkor és ott tutira érzik egymás jelenlétét, így hiányát is.

2020. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk érdekes volt. Korábban érkeztek. Amikor egyik baba jól volt, a másik baba is jobban lett. Amikor egyik baba súlyos/életveszélyes állapotba került, akkor a másik babának is romlott az állapota. Végül amikor egyik baba angyallá változott, öcsikéje 24 órán belül követte őt az angyalok közé. Együtt jöttek és együtt mentek.
2020. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ikerpárunkbòl a fiunk 8 naposan meghalt. Kislányunk egèszsèges, ugy látom rajta hogy hiányolja a testvèrèt. Ès nagyon megèrzi azt is mikor nekem rossz napom van, sokat sìrok, olyankor ő is nagyon nyűgös.
2020. okt. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!