Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otletek szep fiu nevek?

Otletek szep fiu nevek?

Figyelt kérdés

Segitseget szeretnek kerni fiu nev valasztasban. Nagyon nehez egy olyan nevet valasztani amelyik mind2nek tetszik.

Leirom milyen stilust keresunk - konnyu legyen kiejteni barhol a vilagon.

- ne legyen tul hoszu, ne lehessen nagyon becezni.

-ne legyen tul gyakori.

Meg mindig nem volt meg az a click, az az ez az a nev felling es mar 32hkm vagyok. Nem sikerult egyet ertenunk.

Az elso kisfiunk Dominik. Ahogy meglattam tudtam hogy ez az. De most nincs igy. Semmi nem tetszik annyira.

Ami szoba jott - Florian, Krisztian, Milan, Albert, Robert, Ruben. De... nem az igazi egyik sem. Mark, Erik mar van a csaladban. Egyetlen egy nev ami nekem tetszik az Ivan. de a parom leszavazta.

Vezetek nev Molnar. Koszonjuk.


2020. okt. 14. 15:29
1 2 3 4
 11/32 Kerdesekkel teli ***** válasza:
72%

Utolso: Akkor olvasd mar el azokat a neveket is, amik a kerdezo fejeben felmerultek🤔

Azok mennyiben "'jok' kulfoldre is"?

Mi bajod peldaul a Daviddal?

Ezt kulfoldon is elo

szeretettel hasznaljak

Mate-Matthew

Vagy szerinted a Molnart olyan konnyu lesz kiejteniuk?

Ennyire ostoba embereket..

Javasolj inkabb te is, es ne kukacoskodj

2020. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
74%

Az ősmagyar nevelem kívül az összes névnek van külföldi változata, ilyen pl a Máté is, ami egy bibliai név még a vietnámoknál is van egy változat.

Egyébként honnan tudod, hogy ki akar majd menni külföldre? Nagyon könnyen meg lehet tanulni a nevek kiejtését, ha meg nem tudják majd a külföldi ismerősök, kollégák kiejteni (amit nagyon kétlek), akkor majd kap egy becenevet.

2020. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Kerdesekkel teli ***** válasza:
11%
A valaszom a kilencesnek lett cimezve
2020. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a 9-es arra célzott, hogy ezek gyakori nevek és a kérdező ritkát szeretne
2020. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%

Az R betűvel kezdődő nem illik hozzá, mert R betűre végeződik a vezetéknév.

Molnár Albert (a listádról ez tetszik)

Molnár Patrik

Molnár Viktor

2020. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Olivér, Ezra, Ármin
2020. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
31%
Vid
2020. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
44%
Ádám, Áron, Ábel, Andor, Botond, Belián, Nolen, Olivér, Marcell, Patrik. Ezek közül vmelyik nem tetszik?
2020. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
34%
Most ezért pontoztok le, nem én írtam, édes istenem. Hisz ott van a kérdésben, hogy nem túl gyskorit akar, nem hazudok. Nekem amúgy tök mindegy, csak meg akartam magyarázni, de látom nem megy az értő olvasás.
2020. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%

Sosem értettem.

A becses neve a neveket gyűjtő könyvnek: utónévkönyv

Ebben az a csoda,hogy bárki ,de tényleg bárki megnézheti online, vagy rendes könyv formában és akkor nem kell kerdezgezni vadidegeneket, akik osszekapnak a gyakorin csip-csup dolgokon.

Tehát mégegyszer: utónévkönyv.

2020. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!