Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babám egész nap...

Tápszeres babám egész nap sír. Mitől sírhat ennyire?

Figyelt kérdés
Másfél hetes tápszeres babám folyamatosan sír, ordít. Kemény a hasa, ha felvesszük rugó mozdulatokat végez a lábával. Büfizik etetés után, mégis minden étkezés után ordít. Egész nap. Nagyon kétségbe vagyok esve hogy mi tévő legyek. Gyerekorvos nem vizsgál a járvány miatt. Eddig próbáltuk az Infacolt, aztán a BioGaia cseppet de semmi. Szenzitív tápszert kap ami emésztési problémákra való. Kapott már édeskömény teát aztán kamilla teával is próbálkoztunk. Volt hogy már hőmérőztük, kijött aminek ki kellett de ugyan úgy sírt tovább. Valakinek valami tippje esetleg akik hasonló helyzetben voltak? Negatív kommentek most kíméljenek... Válaszokat előre is köszönöm szépen.
2020. okt. 14. 17:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy az anyatejnél is ez volt a helyzet amikor azt kapott
2020. okt. 14. 17:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Espumisan evés előtt?
2020. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell, hogy bármi szert adsz neki, kell pár nap, hogy igazán hatni tudjon, azzal nem teszel jót, ha mindig mást próbálgatsz. A másik a tápszer váltás. Próbálgatni kell, attól, hogy sensitive, nem biztos, hogy a te babának jó. A gyerekorvost meg nem kommentálom, de megvan róla a véleményem.
2020. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Lázmérő helyett inkább a szélcső. Colief ami jò lehet még vagy laktáz komfort. Picit hajszárìtòval melegìteni a pocit nagyon òvatosan (odatartod-elveszed), a hangja is nyugtatja. Pròbáld hason altatni. Infacoltòl meg ilyenektől nekem csak rosszabb volt, mintha több gázt termelt volna mint amit kihajtott..
2020. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja, az édeskömény is szelesìt. Szerintem a kamilla sem jò.
2020. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sensitive táp Beba, akkor valtsd le. Brutal szorulast okozott az en babamnak is meg a barátnőm babajanak is.
2020. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. okt. 14. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nekem 5 hetes a babám nálunk a Biogia+Infacol úgy tűnik jó. A Beba sensitive nálunk is szorulást okozott, most Milumil Ha Start Optimát eszik. Ezzel bukik valamennyit, de még ez a legjobb.
2020. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy volt a kisfiam. Bár ő anyatejes és tápszeres is volt. Én espumisant adtam neki, és etetés közben bufiztettem .hiába büfizett evés után, ordított egyfolytában. Olyan 4 hetes kora körül rendeződött, most 11hetes, evés közben büfiztetem még most is. Próbáld meg.

Ja, és az espumisant is elhagytuk már pár hete. Kitartás!

2020. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Mecsek baby tea vált be, attól kijöttek a pukik és megszűnt a sok-sok sírás.
2020. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!