Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszeres babak anyukai! Ti...

Tapszeres babak anyukai! Ti elore elkeszititek a tapszert egesz napra, vagy mindig frisset csinaltok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindig frissen készítettem, meg a dobozon fel van tüntetve, hogy az elkészített tápszert menni időn belül kell elfogyasztani!
2011. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én este megcsinálom amit hajnalban iszik,semmi baja nem volt még!Amúgy nappal frissen!
2011. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én éjszaka is frissen készítettem. Vettem egy hagyományos (felnőtt) termoszt, reggel vizet forralok (vízforralóban), amikor visszahűl beleöntöm a termoszba, és ha éhes a kisfiam, bárhol rögtön eltudom készíteni neki, nem kell senkit megkérni, hogy melegítse meg a vizet, bárhová eltudok vele menni.
2011. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Frissen, amíg éjszaka evett, akkor is. Vízforralóban volt forralt víz, abban meg is melegítettem, és abból.

Volt, hogy maradt, nem öntöttem ki 20-20 miliket, azt a köv. etetésig hűtőben tároltam.

2011. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nappal frisen, de éjjelre megcsináltam előre és soha nem volt semmi baj.
2011. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nappal én is frissen, de éjjelre mindig előre megcsináltuk, és be a hűtőbe, mostanra már éjjel nem eszik, így a hajnalit készítem el előre este lefekvés előtt, hogy félkómásan 6-kor ne kelljen ezzel macerázni, és neki se kelljen várni. :) Soha semmi baj nem volt belőle, 4 hónapos lesz pár nap múlva a hölgyemény.
2011. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindig frissen, ez így volt éjszaka is korábban. Nagyon rossz volt felkelni és megcsinálni, de ő számít nem én.
2011. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csak pótlásként adok tápszert, 1 étkezés van kiváltva vele. Meg is akartam kérdezni tapasztalt anyukáktól,hogy van ez? De megelőztek. A dobozra rá van írva,h az elkészített,de el nem fogyott tápszert 2 óráig még fel lehet használni,aztán nem. De addig rögtön hűtőbe is kell rakni? Tehát ott kell tárolni?
2011. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En is frissen keszitem, reggel forralok vizet es azt teszem termoszba, hogy a forralassal mar ne kelljen kulon maceralni. Csak azert kerdeztem, mert olvastam, hogy meg lehet csinalni elore is, ha kis uvegekben a hutoben tarolod 5C alatt. Elvileg 24 oran at elall. En nem merem kiprobalni ugy, hogy ne kerdezzek meg mast, aki esetleg mar csinalta igy. De ezek szerint mindenki frissen kesziti.
2011. aug. 17. 20:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso: ugy tudom, a ket ora szobahomersekletre vonatkozik. Az en kisbabam van, hogy bealszik eves kozben, vagy elkezdi mas erdekelni, vagy a pocakja fajdul meg, igy esetenken egy oran keresztul is tart mig megetetem. Kozben nem teszegethetem a tapszert hutobe 5 percekre :)
2011. aug. 17. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!