Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kel a 4-5 honapos...

Hányszor kel a 4-5 honapos anyatejes babátok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
9 es vagyok , nekem igény szerint eszik ( de saját magának tartja a 4 órás intervallumot napközben ) viszont nem cicizik , csak cumiból kapja meg az anyatejet ( 100% anyatejes ) Akkor rakjuk le amikor még éber és a saját kiságyában alszik el nyugi zenére. Sima nyugtató cumit nem használunk ,mert utálja , sose kellett neki. 3 hónapos múlt
2020. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na értő olvasás a részemről kap egy 1-est.... nem anyatejes a babám, bocsi.

Én vagyok az egyik akinek átalussza.

(Ha érdekel utolsó, igény szerint van etetve, cumizik, és ringatva alszik el. 5 hónapos)

2020. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8as vagyok, igény szerint szopik, amikor csak akar, van, hogy óránként, van hogy négyóránként. Semmi alvástréning nem volt (és a napközbeni alvása az néha katasztrofális), szó szerint egyik napról a másikra elkezdte átaludni az éjszakákat napra pontosan tízhetes korában. Cumit nem használunk, az ujját szopja, és nekem úgy tűnik, ez volt az áttörés: amikor már magától biztosan megtalálta az ujját, napközbeni alvásokkor is többször visszaaltatta magát (pl. a babakocsiban, ilyenkor láttam). Ringatva vagy mellen alszik el.
2020. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!