Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben boldog, kiegyensúlyo...

Napközben boldog, kiegyensúlyozott, éjszakák borzasztóak. Kész rémálom? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

kisfiam 16 hós, még szopizik. estéink kész rémálom. ritkán alszik úgy igazán jól, ilyenkor is 2x felkel.

de a többi alkalommal akár 10x is felkel , alig tudom megnyugtatni. cicizik és nehezen visszaalszik, nem éhes, mert rendesen eszik.

mi lehet, miért nem tud este aludni?


2010. aug. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Este elég laktató kaját kap? Éjjel nem kellene már ciciztetni.

De lehet,hogy esetleg melege van?

2010. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálnuk ugyanez a helyzet, 15 hónapos kora óta, most 18 hónapos, és még mindig tart. Kíváncsian várom a válaszokat én is.
2010. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a vacsi laktató, foga nem jön, melege nem lehet, mert résnyire nyitva az ablak, persze, ha nincs vihar.

egyszerűen nem tudok mit kezdeni, fáradt vagyok, és neki is jobb lenne rendesen aludni

2010. aug. 8. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez volt a helyzet éjszakánként, amíg szopizott 2-3X éjszaka a babám! Most 16 hónapos!

Azóta, amióta nem cicizik 21h-7.30-ig alszik ébredés nélkül!

Nekem az a véleményem, hogy a függősége és a megszokás ébreszti fel a babád éjszaka!

2010. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a megszokás nem feltétlenül ébreszti fel. mert miért ébred sokszor? mert baja van. ha a baja elmúlik, akkor nem ébred, legalábbis nálunk így volt. 16 hós kora óta nagyjából átalussza az éjjelt, előtte nagyon sokszor ébredt, a foga miatt főleg. meg amikor mászni meg járni tanult, akkor azért. mostanában tört át az egyik szemfoga, az megint megzavarta. azóta hogy áttört, nyugi van, de már dudorodnak a többiek...még számítok pár érdekes éjjelre. szóval ő akárhányszor felkelt , h 20x, akkor annyiszor, cicit kapott. mégse "romlott" el tőle. mást amúgy sem fogadott el. sztem van valami baja, azért ébred annyiszor. én most őszintén szólva a szeparációs szorongásra gondolok. nem lehetséges szted?

20 hónapos kislány anyukája

2010. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!