Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen és hová vittétek...

Mennyi idősen és hová vittétek először kirándulni, nyaralni a babátokat?

Figyelt kérdés
Ötletek is kellenének, hogy hová érdemes, ami a babát is valamilyen szinten érdekli, vagy jól érzi magát.
2010. aug. 8. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom ilyesmire gondoltál-e de mi 7hónaposan voltunk először strandon. 20perc pancsi az új és ezért baromi érdekesnek tartott felfújhatósülőkéjében. Nagyon élvezte. Utánna a parton felfedezte a füvet amit addig életében nem tapicskolt s folyton megakarta enni :D

Bevásárolni is szeret, hogy új tárgyakat (műanyag, nemtörékenyt) tapizhat.

De egy virágoskertben, arbolétumban is imádnák a nézelődést.

2010. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

huh!

sok helyen voltunk már:

6 hósan nyiregyházi állatkertben

8 hósan magyarországi 3 napos országjárás és Ópusztaszer

9 hósan balatoni leruccanás


ezek voltak amig kicsi volt.

2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A mi kislányunk még nem volt 3 hónapos amikor elmentünk nyaralni. A barátainkkal mentünk, és a lány szülei és tesója is ott volt.Az ő kislányuk 5 ötés volt akkor.

Egy bányató mellé mentünk egy családi házat béreltünk ki Gyékényesen. A fiúk sokat horgásztak, nagyokat kajáltunk. Voltunk strandon, a kislányunk sokat nézelődött (fákat, embereket), bár a strandon hamar elnyomta a moraj:) persze a vízbe még nem vittük be. Amikor elaludt én napoztam és olvasgattam mellette. Sokat sétáltunk is vele.

Semmi gond nem volt, nagyon szép emlék, kár lett volna kihagyni.

Persze minden attól függ, mennyi idős a babád, de minden korosztály élvezi sztem a levegőváltozást, pancsolást, homokozást, az újdonságot!

Remélem segítettem, további szép nyarat!

2010. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, most voltunk a Balcsin, 14 hónaposan igaz rossz idő volt, de elvoltunk - állatkert, fedett fürdő, játszótér, vittünk biciklit, kicsit bicikliztünk, a baba szerintem jól érezte magát, bár jó lett volna ha meleg van, és lehetett volna fürdeni mert imád pancsolni!
2010. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

3 hetes volt az első gyerekünk, mikor elmentünk a Mátrába egy egynapos kirándulásra.

kb 2 órás volt az út.

1 évesen elmentünk egy hétre egerbe nyaralni, olyan helyre, ahol volt wellnes részleg, nagyon jól éreztük magunkat.

Mikor megszületett a kislányunk, a nagyobbik 2,5 éves volt.

hónapos volt a kislányunk, Szilvásváradra mentünk el 3 napra.

Szinte végig aludt a kicsi, biztosan a friss levegő.

A nagyobbik meg jött-ment, szintén kipurcant délre, majd estére is.

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

jav:

3 hónapos volt a kislányunk......

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 honapos volt a fiam mikor nyaralni mentunk. Horvatorszagba mentunk 1 hetre. Nagyon elvezte az esti nyuzsit a varosban, a tenger hideg lehetett neki, mert azt nem szerette. Kis csonakjaba tettunk vizet, felmelegedett a napon es azt nagyon elvezte. Jol erezte magat egesz nyaralas alatt szerintem, mert sokkal nyugodtabban szopizott mint itthon es egyfolytaban vigyorgott, dumalt, kacagot. A legjobb az egeszben az volt, hogy harmasban voltunk minden nap egesz nap, apa nem tunt el reggelente...
2010. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hós volt a kislányom mikor Majorkára repültünk vele. A repülön elaludt nem sírt, minden problémamentes volt. Rengeteget sétáltunk vele, a sok levegőzés miatt ott kezdte el átaludni az éjszakákat, nagyon jól sikerült az egész nyaralás 10 napot voltunk. Most 9 hósan megyünk 14 napra ugyan oda...ja és még két foga is ott bujt ki fájdalommentesen...
2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majorka...huhh az jó hely lehet.Ez ari így.
2010. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hetesen vittuk eloszor egesz napos kirandulasra, majd 3 honaposan repultunk haza egy hetre nyaralni. Most 5 honapos, par nap mulva megyunk megint haza egy par hetre. Januarban (akkor lesz 10 honapos) vsz. visszuk egy 10 napos hajoutra, mar alig varjuk. 1 napos kirandulasokra par hetente igy is mindig megyunk. Most meg konnyu vele, mert amig mozog alatta a kocsi/repulo mar alszik is. :)
2010. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!