Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A kisfiam másfél hónapos. Eddig semmi gond nem volt. Napközbe/éjszaka is 3-4 óránként kelt, aztán evett 1-1,5 óra múlva már aludt is. Az utóbbi 1 hétbe valami megváltozott nála. Napközbe nem igazán alszik max. fél órát aztán felkel. Tápszeres baba széklete minden etetés után volt, de mostmár az sincs, csak reggel és este. Sokat fingik is. Vissza szokta bukni minimálisan majdnem minden etetés után. Ezek mind ebbe az utóbbi 1 hétbe alakultak ki. Én a tápszerre gyanakszok, hogy az nem vált be nála és váltani kellene. 3-4 hétig kapott anyatejet, aztán váltottunk MILUMIL tápszerre nem volt jó, majd átváltottunk a BEBA-ra az viszont jó volt, de végül kiderült, hogy tejallergiás és az orvos megint a MILUMIL-től a tejfehérjementes tápszert ezt kb. 2 hete kapja.

2020. okt. 18. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egyre többet lesz fent nem is ezzel van a gond, hanem hogy ennyi minden megváltozott egyszerre. Holnap megyünk a gyerek orvoshoz, de addig is kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2020. okt. 18. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Hathetes növekedési ugrás (is lehet).
2020. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam (igaz első babánk), de most utána olvastam és valószínű, hogy ez lehet “probléma”. Éjszaka alszik viszont nappal nyugtalan, nem tud aludni.
2020. okt. 19. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!