Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a napotok a hat...

Hogy telik a napotok a hat hetes babátokkal?

Figyelt kérdés

Nálunk általában:

6:30-kor ébresztő a nagy megy az iskolába szóval készülődés van.

Ha elmennek apával gyorsan mosogatás, mosás az ebédet előkészítem.

Egyet alszik a baba és mehetünk a tesóért a suliba.

Délután elég sokat alszik. Délelőtt elég aktív.

Este 7-kor fürdetem. Próbálom a napirendet beállítani több kevesebb sikerrel.

Nektek milyen a babóca? Alszik éjjel? Hogy telik a napotok?


2020. okt. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 6 hetes a kislányom. Ő tàpszeresek és nagyon nyugodt baba. 4 óránként eszik nappal, 5 óránként éjjel. Most éppen várom, hogy etessem, mert cumival visszaaludt fél 6 után még. Ő âltalában minden 4 órás nappali időszakból 1-1,5 órát fent van. Van neki is nagytesója (8 éves), de az ő szállítását most a férjem intézi, ez nem befolyâsolja a napunkat. Mi fél 8-kor fürdetünk, negyed 2 körül eszik éjjel.
2020. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De irigyellek titeket :-( Az enyém már 10 hetes ugyan, de hathetesen (és most is sajnos) éjjel 11-12-ig fenn volt/van, utána 8-9-ig ki sem lehet verni az ágyból, közte egyszer kel hajnalban. Ez még talán a pozitívum. Napközben 30 percnél többet egy huzamban akkor sem alszik, ha a cigánykerekezve altatom, és elalvás után a padló felett lebegek öt centivel a lakás másik végében :( Annyi szerencsém van, hogy ébren is elvan a játszószőnyegen, pihenőszékben így lehet tőle mást csinálni.


Napirendről nem is álmodom egyelőre... pedig tápszeres, nem hasfájós. Nem tudom hol rontom el...

2020. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. válaszoló. Sehol nem rontod el szerintem, minden baba más. Nálunk is volt már éjjel 3 órâs műsor alvás helyett, bár szerencsére csak egyszer. 1. vagyok.
2020. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!