Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt is okozhat a fogzás?

Ezt is okozhat a fogzás?

Figyelt kérdés
A kisfiam (11hónapos) ki kelt önmagából. Eddig imádta az evéseket,és a pici keze finom meleg volt. Kb 4 napja, állandóan hideg a teste(nem azért mert fázik), semmit nem eszik meg 1-2 falat aztán sikító rohamot kap, inni viszont iszik főleg tápszert(kb 5 x 200ml)és teát . Naponta megiszik egy üveg babavizet. A doki szerint megint jön két foga, attól viselkedhet így?
2010. aug. 9. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Idézőjelben megnyugodtam az én kicsim 15 hónapos és napok óta szinte semmit nem hajlandó enni csak tápszert, napi egy főzeléket 2 óra amíg beletukmálok és abból is csak a baj van. És neki még csak az első fogai jönnek:-(
2010. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fogzás nagyon sok mindent okozhat. Nálunk amikor az első felsők jöttek, akkor volt az evésnél probléma. Igaz, az enyém még inni sem akart, tiszta horror volt. :) És viselkedésbeli változások is, ami sajnos most az épp soron lévő alsóknál is megint előjött...
2010. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk minden fognál más volt a probléma,az első fogaknál,csak kis feszültség,kb 1,2 nap éjszaki felkelések,a hátsó rágófoga úgy jött ki hogy észre se vettük,aztán volt amikor nem akart enni,de ez csak napokig tarthat,ha tovább tart,pl 2 hétig a nem evés az már nem a fogtól van.most jön a szemfoga mind 4,és most nem ismerek rá.19 hónapos,és szerintem amúgy is hisztis korszakát éli,de egyszerűen sikít,üvöl,bármilyen kis ingerre.de még a könnye is jön,ez kb 2 hete megy,naponta sír,sikít,üvölt,van hogy minden ok nélkül.és megjegyzem már semmilyen szer nem segít,nem enyhíti a fájdalmát semmi.
2010. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-) Szegény kicsik, nehéz lehet :-(
2010. aug. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!