Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisgyerekkel való...

1,5 éves kisgyerekkel való utazáshoz milyen útipatikát vigyünk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

széntabletta - hasmenés ellen-

fájdalom és lázcsillapitó

hőmérő

sebtapasz és sebkötöző alapcucc...

gyógyulást segitő hámositó kenőcs


a többit bárhol megvehetitek de ne legyen rá szükség.

2010. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Széntabletta helyett Smecta por.A többi jó.
2010. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

és konkrétan milyen gyógyszerek?

-Nurofen?

-Smecta?

-orrspré kell vagy köhögés ellen valami?

Külföldre megyünk

2010. aug. 9. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:

amit szoktatok otthon is ... vagy eddig sose volt beteg?


igy nem értem a kérdést hiszen ha el is megyünk itthonról azokat pakolom be ami itthon van mint patika csak nem annyi mindent..


van aki utálja a nurofent én is a panadolt szeretem jobban fájdalom csillapitónak.

a smectában igaza van a válaszolónak mert azt kaphatja a gyerek nem a széntablettát.

2010. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves carmen, bocsáss meg hogy kérdezni mertem.

nurofent használunk igen, néha, de hál Istennek a többire nem volt még szükségünk, mi nem "használunk" rendszeresen köhögésre, náthára semmit

2010. aug. 9. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én nyaralásra majd ezeket viszem:Nurophen, (gyerekeknek való színes):)- raktapasz, Neogranormon, Betadine kenőcs, lázmérő, orrszívó, Smecta por, Viborcul kúp-ez jó akkor is náthás a gyerkőc, de nem kell gyógyszer. Orrcsepp olyat ami babáknak való, ezt kérdezd meg gyógyszertárba, mert sok fajta van.(A Betadine sebfertőtlenítő kenőcs nem csíp, így nyugodtan lehet használni.)Hírtelen ennyi jutott eszembe. Orrcseppet, Viborcult én nem viszek, mert mi nem külföldre megyünk. Remélem tudtam segíteni. Kisfiam is 1,5 éves.
2010. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindég én:) Eszembe jutott még a Cebion csepp. Köhögésre, és orrcseppből is homepátiásat kérj( a Viborcul is az, de biztos ismered). Nem szeretem nyomni a gyerkőcömet gyógyszerrel ha nem muszáj. Egyébként hova mentek?
2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a legfontosabbak:

- lázmérő, lázcsillapító

• orrszívó

• hasmenés elleni szer

• kálcium pezsgőtabletta

• fertőtlenítőszer, kötszer, ragtapasz

• napozószer!

2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!