Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután elindult a babátok...

Miután elindult a babátok mikor tettétek le kint is járni?

Figyelt kérdés
A kislányom most lesz egy éves és kb 3 hete jár :-) mikor vettétek már ki is sétálni?

2020. okt. 22. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal. Minden nap elmentünk sétálni, amikor olyan helyen voltunk, akkor kivettem a babakocsiból és hagytam, hogy kicsit ő is el legyen a lábán. Van hogy mászott van hogy topogott, sétált, de elütöttük így az időt.

Viszont a közeli boltba sétálást kocsi nélkül először akkor próbáltuk ki, amikor már stabilan ment és tudtam, hogy ha elfárad, akkor tudom majd cipelni. Eleinte vittem magammal a csatos hordozót és a hátamra vettem ha nem akart már sétálni (na meg a boltban is jól jön).

2020. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Igaz ő nyáron kezdett járni, így nem kellett a cipőt is szoknia. Játszón, parkba vagy csak kint az udvaron. Rendesen sétálni akkor mentünk mikor már cipőt is szokott. Meg ha ráérősen voltunk. Mert ő aztán ment mindenfelé
2020. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Zoknicipőben. De nálunk a játszótér gumilapos, és a gumi kellemes meleg.
2020. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó mondjuk ilyen időben már csizmácsķát kell rá adnom nem?
2020. okt. 22. 12:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyenkor már kell rá valamilyen cipő. Lehetőleg puha talpú.
2020. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal. Csizma nem kell még. Jó minőségű félcipő.
2020. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most indult el az enyém is, egy hónapja. Egy éves. Őt is letettem, amint totyogott már, olyan, hogy babakocsi nélkül indultunk el, ezen a héten volt először. Nálunk még messze van a csizma szezon, az ő lába inkább izzadós, egy jobb minőségű félcipő van a lábán kinn.
2020. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Puha talpú? Ilyenkor mar nem rendes cipőt kell venni? (Mikor mar jar)



Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszokat :-) veszünk cipot és megyünk ki...csak maradjon még a jo idő

2020. okt. 22. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor elkezdenek járni legjobb mezítláb ha már hűvös van akkor puha talpú. Kemény talpú cipőben nem jól alakul a talp. Pontosan nem tudom neked leírni de keress rá
2020. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!