Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam már 1 honapja megy...

Kisfiam már 1 honapja megy kapaszkodva kézenfogva. Mennyi idö mire önálloan is menni fog? Itt ott elindul egyedül az egész szobát betudja járni, de fél, mindig a kezem kell

Figyelt kérdés
11 honapos mult
2010. dec. 9. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben vagyunk/voltunk most,bár a kezem nem igényelte.Kb. 3 nap alatt tökélyre fejlesztette a járást.
2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akiket vezetnek kézenfogva van hogy nem hajlandóak sokáig egyedül menni. többek közt ezért sem jó vezetni. a másik ok, hogy nem véletlenül nem megy egyedül. szóval ezt lehetetlen megmondani.
2010. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Első vagyok.Hónapok óta vezetgetem a gyereket,mégsem igényli a kezem,sőt merészeltem a kompba is beletenni szintén kb. nyár eleje óta.1 éves és jár.Könyökömön jönnek ki már ezek a vezetgetős-kompellenes szövegek.
2010. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
"van hogy" jelentése: előfordul. egy szóval sem írtam, hogy mindig így van. és igenis, káros sokat vezetni és kompoztatni. nem véletlenül nem jár a gyerek, hanem mert még nem alkalmas rá a szervezete. szerinted véletlenül népbetegség mgayraorszáhogon a gerincferdülés, csípőtorzulás? elárulom, hogy nem! de mindenki úgy bánik a gyerekével, ahogy a lelkiismerete engedi. felőlem vezesse midnenki amennyit akarja a sajátját, és tegye csak kompba. én az enéymet nem raktam soha.
2010. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
No mindegy,mindenesetre az én gyerekeim megkapták a kompozás és vezetgetés örömét is,és kutya bajuk.
2010. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kapaszkodik,mert még nem teljesen jó az egyensúlya. Hintáztasd őt plédben fekve, pörgesd, forgasd, akkor hamarabb fog menni.

A komp szerintem is káros a gerincre, s hátráltathatja a járást.

2010. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a sok kompozás miegyéb "áldásos" hatása majd később fog előjönni, fiatal felnőttkorban. majd csodálkoznak, hogy miért fáj egyenesen ülni, miért hasogat a csípő , miért nem megy úgy a mozgás....
2010. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!