Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akarja a babám...

Miért nem akarja a babám mgenni az üveges sütőtököt? Mindenhol azt olvasom, hogy imádják a babák, úgy látszik az én babám kivétel.

Figyelt kérdés
Vagy csak az uvegessel lesz a gond? Tapasztalatokat várnék. Koszonom.
2010. aug. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is kivétel volt egy ideig.Megkell szoknia az izét ennek is.Kitartóan probálkoztam egy ideig,mára már nagyon megeszi.Üvegeset adok neki.
2010. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok :)) Az enyém se volt odáig érte! Sőt, sokszor olvasom, hogy van, akinek a babája a gesztenyét szereti. Az enyémnek az se tetszett! Viszont amiben spenót vagy főzőtök volt, szinte habzsolta. Nem vagyunk egyformák, a babáink se azok. Lehet, hogy neki túl erőteljes az íze, szaga vagy csupán az állagával van gondja (ezen hígítással segíthetsz)...
2010. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányom egyáltalán el sem fogadta az üveges kaját...

A sütőtököt is úgy ette meg, hogy almapéppel kevertem, mert rájöttem, túl sűrű neki és nem szereti. Almával viszont habzsolta.

Várd meg a szezont és adj neki valódit, sokkal jobb, az üvegesek közelében sincsenek az eredeti ízeknek.

2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém csak szobahőmérsékleten eszi meg.
2010. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre a válasz: válogatós, nem ízlik neki, ma nem ezt kívánja, jön a foga, vagy honnan tudjuk??


Másodikra: lehet, próbáld ki a nem üvegeset.

2010. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Kecskemétit nem ette, csak az Univereset. Mostmár mindkettőt megeszi, csak meg kellett szokni az ízét!
2010. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém sose szerette az üvegeset. az egyetlen, amit kétpofára bezabál, az a kecskeméti szilva.
2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi szépen. Megvárom a szezont, s kipróbáljuk még egyszer.
2010. aug. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!