Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fél a gyerkőcöd az emberek...

Nem fél a gyerkőcöd az emberektől mióta kötelező a maszk?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdezek, akik nem tudják megoldani hogy egyedül menjenek pl boltba
2020. okt. 23. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
1 éves fiam van. Nem fél. Nem tudom mit gondolhat a kis fejében,hogy miért van ez az embereken. Rám furcsán néz amikor felveszem a maszkom,de csak pár percig.
2020. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

2 éves múlt, amikor elkezdődött ez az egész.

Kapott ő is maszkot, így nem érte váratlanul. Van olyan, hogy ő szól, amikor kiszállunk az autóból, hogy maszk.😀

Megszokta, szerintem már neki ez a természetes, hogy ha megyünk vásárolni, fel kell venni a maszkot.

2020. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

1,5 évesen indult a maszkmizéria..

Egy ideig megoldottuk, hogy nem szembesült vele, de túl hosszúra nyúlik ahhoz, hogy ne éljünk a rendes kerékvágásban.

Tudja mire való, magának nem kérdezte miért nincs..

Otthon szokott vele mókászni, hogy felveszi.

2020. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem sőt mindenkiről húzgálja le 2-éves és már tudja hogy ember ellenes a maszk az egészséges emberen .
2020. okt. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Ember ellenes?!
2020. okt. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
1 éves babám van, nem fél. Igazából konkrétan jókat mosolyog amikor felveszem.
2020. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Valaki covidos, mégsincs semmilyen tünete, közben fertőz össze-vissza. Senki nem tudja teszt nélkül eldönteni, hogy benne van-e vagy nincs. Utálom az olyan primitív barmokat, akik olvasnak valamit a Nők Lapjában, utána meg orvosnak képzelik magukat.
2020. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

A kisebb nem. Ő 1 éves volt tavasszal amikor kezdődött. Neki sajnos ez lett a természetes.

A nagyobb aspi, ő az elején rángatta le rólunk, sikított, félt (4 éves volt), mára még ő is megszokta, már maga is hajlandó felvenni (még neki nem kötelező, mert épphogy 5, de van hogy 6-nak nézik).

2020. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

A fiamnak (3 éves) is van maszkja. Ő választotta ki milyen mintájú legyen, én varrtam meg. Sose volt kérdés, hogy hordja-e, bár náluk még van választás, hiszen nem kötelező nekik ugye.

De ő hordja mert látja hogy mindenkin van, így ő is igényli. Mi megbeszéltük hogy miért kell, érti és nem kérdőjelezi meg. Persze ezt egy 1-2 évesnél nem lehet kivitelezni, akkor még dacosabbak lehetnek ezzel. De hát mint tudjuk, nekik nem kötelező ugye.

Eleinte persze furcsa volt neki a látvány a boltokban, de viccet csináltunk belőle és nem volt gond a helyzet elfogadásával.

2020. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Én egy kicsi gyereknek embertelennek tartom viseltetni..

2 év alatt életveszélyes is / a felhalmozódó co2 dús levegő vezsélyes számukra/


Remélem nem fog már érinteni minket.. 2,5 éves a lanyom


Fiam ebbe született bele, neki normális

2020. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!