Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fertőző agyhártyagyulladás...

Fertőző agyhártyagyulladás elleni oltást (ami nem kötelező, és fizetős) ti beadatjátok biztos, ami biztos alapon?

Figyelt kérdés
Lányom azt mondja, hogy igen, mert soha nem bocsátaná meg magának, ha emiatt tragédia történne a kisfiával. (4 hónapos)

2020. jan. 6. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen, beadattam. Az orvosunk azt mondta anno, hogy kb nulla az esély rá, hogy elkapja, de a szimptómák megegyeznek a megfázáséval, emiatt az esetek nagy részében akkor diagnosztizálják helyesen, amikor már késő
2020. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Alap.

Ki akar egy halott/beteg gyereket, mert sajnálja rá a pénzt?

2020. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2020. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen beadattam. A meningococcus B és C és kullancs okozta fsme ellen is.
2020. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nem volt kérdés.
2020. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi is beadattuk, 3 hónaposan kapta az elsőt. Igaza van a lányodnak.
2020. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Először vacillált, mert évente 1-2 eset végződik halállal. Ezek szerint jól döntött. És szerintem is.
2020. jan. 6. 14:19
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

7.-re.


"A kérdező kommentje:


Köszi szépen a válaszokat. Először vacillált, mert évente 1-2 eset végződik halállal. Ezek szerint jól döntött. És szerintem is."


Autót se vegyél neki, ott is sok a halott. >:)

2020. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó! Amihez nem értesz, abba ne kotnyeleskedj bele. Alapból kapnak agyhártya-gyulladás ellen védőoltást. Én arról kérdeztem a többieket és abban hezitált a lányom, hogy beadassa-e a nem kötelező és rendkívül ritkán előforduló fajtájú szinte minden esetben halállal végződő védőoltást. A hasonlatodnak semmi köze ahhoz, amit én kérdeztem. Szerencsére a többiek értették, miről van szó.
2020. jan. 6. 15:37
 10/15 A kérdező kommentje:
*halállal végződő fajta agyhártya-gyulladás elleni védőoltást*
2020. jan. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!