Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg felelőtlenség ha csak...

Tényleg felelőtlenség ha csak a kötelező védőoltást kapja meg a gyerek?

Figyelt kérdés

Ma nagyon csúnya leteremtettek mert a 9 hós babám csak kötelezőt kapot .

Szószerint azt mondta a doki hogy este kőhőg ketőtt reggel halva van miért vagyok ilyen felelőtlen .Amúgy torok gyuszija van .Szerintem akkor sem lett volna joga így beszélnie .


2018. dec. 27. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért választható, mert jogod van VÁLASZTANI. Én az oltasok mellett vagyok és a dokim is, de ez a stílus kritikán aluli sztem is, hiszen nem véletlen választható. Ez a te döntésed... Pont.
2018. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a doki ajánlotta őket, ezek közül a választhatók közül a neivac C, bexsero és bárányhimlő elleni oltást adattam be a gyerekeknek. Azaz amit én komolynak gondoltam a kötelezők mellett.

Akkor most aki minden ajánlott oltást nem adat be az felelőtlen?

Én őszintén vállalom, hogy ez a 3 is több, mint 200 ezer Ft volt, és sajnos nem tudok minden kötelezőt beadatni, pedig átlag normál körülmények között élünk.

Most akkor aki szerényebben el, és éppen nem telik rá, az akassza föl magát?

Idióta egy orvos már ne haragudj.

2018. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekápoló vagyok ugyan, de én sem terveztem a kötelezők felett többet beadatni. Vagyis eredetileg a bárányhimlőt terveztem csak pluszba, de mire megszületik a babám addigra kötelező lesz az is.

Szerintem nem felelőtlenség.

2018. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is oltás parti vagyok, de ez akkor is nagyon túlzás.

Sokan nem is tudnak a választható oltasokrol, a csodálatos tájékoztatási rendszernek köszönhetően, pedig erre lenne hivatott a védőnői hálózat, ami csak Magyarországra jellemző. Szerintem amúgy semmi értelme..

2018. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Alapvetően igaza van, de a stílus nem tetszik, válts orvost!
2018. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem
2018. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Az orvos érdeke gyógyszert eladni felírni semmi más semmi baja nem lesz
2018. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pld a Bexsero-rol elfelejtett szólni a védőnő és a gyerekorvos is.Olvasgattam a neten és én találtam meg, hogy ilyen is van.Pedig telik rá..A Rota oltással pld mi megszivtuk,mert kórházban kötött ki az első oltása után,így a második adagot már nem is ajánlottak beadatni.Ezek szerint már én is xar szülő vagyok,mert nem mentem az orvosi tanács ellenében és nem adattal be a rota második adagját...oltasparti vagyok,de nem agy nélkül.Te meg nem vagy xar szülő mert nem adattal be minden létező oltást.A dokitok meg egy taplo.
2018. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak helyetesítő dr volt .De borzasztóan rám ilyesztet és szőrnyen érzem magam.
2018. dec. 27. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is felelötlenseg.

Nekem az orvos mondta halkan, hogy elég csak a kötelezőket, pedig nem vagyok optás ellenes sem, de lassan kb az egész élet egy oltássorozat lesz, szóval maradok a kötelezöknél a kisebb gyerkőccel is.

2018. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!