Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikor vette meg a baba...

Ki mikor vette meg a baba dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki mikor vette meg a babakocsit kiságyat babaruhákat stb.?
2020. okt. 26. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én 1977-ben
2020. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én a 20.héttől kezdtem el beszerezni az apró dolgokat és az utolsó hónapra hagytam hátra, az ágyat és a babakocsit.
2020. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szinte mindent kaptunk, így a 30. hétig nem igazán mozgattuk magunkat. Amit mi magunk vásároltunk azok az egyszerhasználatos dolgok, mint pelenka, popsitörlő, krém, azt szülés előtt egy hónappal (36. hét), amikor a kórházi cuccokat raktam össze.
2020. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
A babakocsit a 30. héten vettük meg. A kiságyat testvérem csinálta, mert ő asztalos. A pelenkázó asztalkát is kb a 30. héten vettük használtan. Azon kívül mindent kaptunk barátoktól, családtagoktól. Ruhákat, pihenőszéket, játszószőnyeget, fürdető kádat. Ágyneműt a kicsinek a 34. héten vettem. Pelenkát rendeltem a neten. Egy induló csomagot, mivel nem tudjuk, hogy mekkora lesz a baba. 1 csomag 1-es méret, 2 csomag 2-es méret, de pelust is kaptunk ismerőstől, amit kinőttek. Popsitörlőt folyamatosan veszek. Általában a multipackokat, mert az olcsóbban jön ki. Popsikrémet, fürdetőt és testápolót is vettem már kb a 30. héten csak, hogy legyen otthon ha esetleg a gyógyszertári nem lesz majd jó. Cumit és cumisüveget csak a promó boxokból gyűjtöttem. Venni, nem vettem. Légzésfigyelőt kaptam kölcsön, kamerás bébiőrt pedig nemsokára veszünk. Most vagyok 37+3
2020. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És amit kaptatok, azt hány hetesen kaptátok?

2020. okt. 26. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, mi a 27-28. hét környékén, de nem rajtunk múlt, hanem az illetők már be voltak sózva és nem akarták tárolni tovább :)
2020. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy folyamat volt. Az első dolgot a 23-24 hét környékén de volt amit már előbb kaptam kollégáktól. Pl textil pelus meg ilyesmi.
2020. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Február közepére vagyok kiírva. Január elejére mindennek kész kell lennie. Nem akarok utolsó pillanatban kapkodni, sőt lehet január végén megszületik.
2020. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam májusban fogok szülni, akkor még ráérek... viszont sogornőmtől kapom a babakocsit meg a kiságyat, szerintem hamarosan hozni fogják mert nekik útban van már...
2020. okt. 26. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Mi is folyamatosan kaptuk a holmikat már a 24. hét környékétől. Örültek, hogy megszabadultak tőlük, nálunk meg elfért a melléképületben. Azt tudom, hogy a ruhákat már a 28. héten kiválogattam méret szerint, mostam, vasaltam, mert akkor még jó meleg volt és egy nap alatt megszáradt minden. Textilpelusokat is kifertőtlenítettem, mert abból is vagy 30 darabot kaptam. A kis szobája egyébként a 35. héten lett kész teljesen, tehát kifestve, berendezve várja a kis hercegnőt. A kórházi pakkok is készen vannak már.
2020. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!