Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem tud megtanulni...

Miert nem tud megtanulni dolgokat a babam?

Figyelt kérdés

10 hos

Hiaba tanitom neki konkretan honapok ota h kerem, add ide, hol van apa, hol a cumid, add a labad es hasonlok egyszeruen semmit nem ert meg mindig belole. Es nem csak nem akarja csinalni mert akkor azert neha egyszer egyszer csinalna. De nem erti fullra es aggodom emiatt. Minden ilyen jellegu kerdesnel lattam kommentbe h “tanitottad mar neki? Magatol nem tudja” hat en tanitom es igy se tudja :(



2020. ápr. 28. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 3 nagy levegőt ülj le és nyugodj meg. Ilyenek a gyerekek a fejed tetejére is allhatsz ha o nem akarja nem áll rá készen ugyse fogja megcsinalni. Mindennek megvan a maga ideje. Nincs elkesve nem túl sok mindent értett ennyi idosen az enyem sem. 1 eves korától indult rohamos fejlődésnek a beszedertese

Masfel éves és szinte mindent ért. Türelem

2020. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

2,5 éves koráig egy szót sem szólt, de akkor megszólalt folyékonyan két nyelven. Nem vagyok hülye, hogy erőltessem, így nem ültettem, állítottam idejekorán. Hasonló korúak szaldtak 6 hónaposan és kiröhögtek,mert az enyém 14 hósan indult el. Az övéik most 5,5 évesen is esnek kelnek, az enyém kiváló mozgáskultúrával rendelkezik.


Arra figyelj, hogy felfigyel-e a hangokra, arr,hogy hozzá szólnak, illetve hogy hogyan használja a kezeit. Ne összetett kérdéseket tegyél fel neki (add-felszólítés, a lábad-ismeri a testrészeit egyáltalán?), hanem csak a szavakat gyakoroljátok. Utánozni szokott?

2020. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A hallása jó?
2020. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hallasa tokeletes

Nem utanoz semmiben az eg vilagon:(

2020. ápr. 28. 20:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Majmot nevelsz cirkusz számára, vagy gyereket?

A gyerekekkel nem gyakorlatozni kell, hanem játszani és játék közben, téged utánozva megtanulja. Beszélj hozzá, szórakozzon, ne pedig vizsgáztasd.

2020. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De egyebkent nagyon figyelmes es oda ez ha szolnak neki
2020. ápr. 28. 20:47
 7/15 A kérdező kommentje:
De epp eg a lenyeg hogy nem utanoz semmiben!!!!!!
2020. ápr. 28. 20:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

'Hiaba tanitom neki konkretan honapok ota h kerem, add ide, hol van apa, hol a cumid, add a labad es hasonlok egyszeruen semmit nem ert meg mindig belole. '


Ez nekem nem játéknak tűnik. 10 hós, miért baj ha nem ugrik parancsra és nem érti mit akarsz és miért? Majd megérik rá és megérti. Addig játssz vele, és ne stresszelj.

2020. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj ezen nagyon pici még.Változik folyamatosan. Nem vagytok lekésve semmiről. A lényeg ne aggódj ezen biztosan később fog utánozni.10 hónapos babánál még nem aggódnék.
2020. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek.
2020. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!