Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a 12. heti genetikai...

Akinek a 12. heti genetikai ultrahangon megmondták a baba nemét, mennyire vált be végül?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 12. heti genetikai ultrahang vizsgálaton, egy elég nagy nevű orvosnál.

Ő az ultrahang kép alapján a baba nemére azt mondta, hogy kisfiú, mert látta a kukacot. Annyit mondott, hogy azért a 20. hétig még ne vásároljunk be kisfiú babaruhákból azért. :)

Ez vajon mennyire vehető ilyen korán biztosra? Volt valaki, akinek azt mondták az elején, hogy kisfiú, majd végül a későbbi ultrahang alapján mégis lány lett? :) A lényeg persze az, hogy egészséges legyen, tudom, de nagyon izgatott vagyok már miatta, kíváncsi. :)



2020. okt. 28. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héten fiút mondtak nekünk, ki is nagyitotta a kukit. Lány lett.
2020. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13 hetesen voltam, akkor azt mondta a doki, hogy 80%-os a tipp, hogy fiú. 16 hetesen a saját dokim megerősítette.
2020. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lányt mondtak, fiú lett.
2020. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is biztosra mondta, hogy fiú lesz. 22 hetes genetikai uh-n ezt megerősítették. Jövő héten megyek 4d-s uh-ra, kíváncsi leszek, hogy még mindig fiú-e. :) Ott már azért biztosabb a dolog.
2020. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

12. hetesen még nincs is konkrét kuki, csak nemiszervnyúlvány, ami mindkét nemnél ugyanúgy néz ki.


A nub theory alapján szoktak általában tippelni.

2020. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12. Hetin fiút mondtak és az is lett. Azt mondta a szonográfus, hogy nem 100%, de ha lány lesz akkor elég nagy lesz a csiklója.. 😄
2020. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12 hetesen 2 lányt mondtak, végül 2 fiú lett. De 13 hetes uhn már tisztán látszott, hogy legalább az egyik fiú.
2020. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyérteműen megmutatta magát

Összekeverhetetlenü laikusnak is..


Fiú is lett

2020. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél fiút tippeltek. Az lett. Második terhességnél nem tudták megmondani. Ott a 17. héten mondták először, hogy kislány. Azóta 2 másik orvos is lányt mondott. 1-2 hét és szülök. Bízom benne, hogy lány maradt ☺️
2020. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem lányt tippelt a szonográfus, és lány is lett. Mondjuk mutogatta ott az ultrahangon, hogy mit néz, mi alapján mondja, később a dokim is nézegette, hogy óóóó, ez bizony lányka, de én valahogy sosem láttam rajta :D De mi csináltattunk Prena tesztet, és az megmondta, kb ugyanabban az időben biztosra amúgy is, szóval nálunk nem volt kérdés.
2020. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!