Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a 12. heti genetikai...

Akinek a 12. heti genetikai ultrahangon megmondták a baba nemét, mennyire vált be végül?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a 12. heti genetikai ultrahang vizsgálaton, egy elég nagy nevű orvosnál.

Ő az ultrahang kép alapján a baba nemére azt mondta, hogy kisfiú, mert látta a kukacot. Annyit mondott, hogy azért a 20. hétig még ne vásároljunk be kisfiú babaruhákból azért. :)

Ez vajon mennyire vehető ilyen korán biztosra? Volt valaki, akinek azt mondták az elején, hogy kisfiú, majd végül a későbbi ultrahang alapján mégis lány lett? :) A lényeg persze az, hogy egészséges legyen, tudom, de nagyon izgatott vagyok már miatta, kíváncsi. :)



2020. okt. 28. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lányt mondtak és lány is lett.
2020. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 14. Hetesen 90% fiút mondott az orvos. Szintén a többi genetikán is megerősítették hogy kisfiú 😊

Remélem már az is marad 35hkm

2020. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiút mondtak, az lett. A lányomnál nem akartak tippelni, őt 16 hetesen tudtam neg, hogy kislány.
2020. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Négy gyerkőcből hármat eltaláltak.
2020. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!